• rychlost a kvalita
    • pro mne nema zadnou

vrele doporucuji

• Výborná a rychlá komunikace.

Bohužel dorazilo malinko něco jiného, než bylo deklarováno na webu.

Reakce obchodu Okenní a stavební centrum

Děkujeme za vaše kladné hodnocení.
    Barva parapetů se může na každém monitoru zobrazovat trošku jinak, proto se může skutečný parapet jevit trochu odlišně, než v počítači.

• velký výběr kombinací rozměrů a barvy

Jako jedeni z mála mají přehledné řazení skladového zboží

Doporučujeme.

vše v naprostém pořádku. Doporučuji

• velký výběr, rychlost dodání, komunikace se zákazníkem, příznivé ceny
    • nenacházím

já osobně jsem spokojen, ostatní ať vyzkouší

• při objednání není uvedena cena za dopravu
    • cenu za dopravu pošlou až když je zboží na cestě

Reakce obchodu Okenní a stavební centrum

Děkujeme za vaše kladné hodnocení, i když z našeho hlediska není zcela objektivní.
    U každého produktu je uvedena záložka "Doprava" kde jsou uvedeny informace o dopravném. Ceny dopravy jsou také uvedeny v obchodních podmínkách, které jste potvrdil, že jste je četl a kde je tato informace velkým barevným písmem zdůrazněna a rozhodně se nedá přehlédnout, takže informaci o dopravném jste při objednávání měl. Také během objednávky je zákazník upozorněn, že eshop nemůže sám cenu dopravného počítat. Také potvrzující email při objednání upozorňuje, že cena produktu neobsahuje dopravné. Dopravné je závislé na hmotnosti zboží, na jeho velikosti, na vzdálenosti a celkové ceně objednávky. Kombinaci tolika parametrů, aplikace eshopu nespočítá. Druhá možnost je započítat průměrné dopravné do ceny všeho zboží, ale pak bude zase většina kupujících znevýhodněna, což nechceme.

• typizovaná okna na skladě bez čekání + sortiment k ukotvení +klika
    • nelze platit kartou pouze hotově

ochota ,rychlost,vstřícné jednání, všem doporučuji

• O žádné nevím

Okno uvedených rozměru jsem nutně potřebovala a zde ho měLi skladem jeden dn jsm objednala až druhým den dorazilo

vevitVlmi spokojen

• úspora času

• dobrá cena
    • neznám žádné slabiny

dobrá cena
    zboží dorazilo v pořádku
    doporučuji tenhle obchod

Okno je perfektní, en škda, že není vklopné (40x40). Nikde jsem se to nedozvěděla a byla jsem zklamaná, že jde pouze otevírat.

Reakce obchodu Okenní a stavební centrum

Děkujeme za vaše kladné hodnocení.
    Styl otevírání ale je uveden. A to u každého okna v záložce "Parametry". I u tohoto okna je uveden způsob otevírání: "otevírací". Každé okno, které je otevírací i sklopné, to má v parametrech uvedeno. Okno 40/40 je nejmenší vyrobitelný rozměr plastového okna a dvoufunkční kování již do tak malého rozměru nejde fyzicky namontovat. Jde vyrobit buď otevírací nebo jen sklopné.

• vstřícnost,nabídka a rychlost komunikace

vřele doporučuji

• Doručování, volali mi ze spedice jestli nevadi kdyz okno privezou az v pondělí, přitom bylo u nich v depu ve ctvrtek odpoledne asi jediný problem

Doporučuji!!!!

• PŘEHLEDNÁ NABÍDKA, POHODLNÉ
    • NEMÁ

jÁ JEJ SHRNUJI ASI TAKHLE, DOMLUVENÉ ZBOŽÍ NÁM BUDE DODÁNO S VELKOU SLEVOU,SPONZORSKÝM DAREM, A JSME ZA TO VELICE RÁDI,JE TO PRO DOBROU VĚC, TAK MOCKRÁT DĚKUJEME A UŽ SE TĚŠÍME AŽ BUDE NÁŠ PLÁN ZREALIZOVÁN.fOUKALOVÁ

• Nejsou

• Velký sortiment výrobků.
    • V objednávce není zahrnuta cena za dopravu.

Tento obchod doporučuji.

Reakce obchodu Okenní a stavební centrum

Děkujeme za váše kladné hodnocení.
    Orientační dopravné je uvedeno u každého zboží v záložce doprava.
    Eshop jej sám neumí do objednávky dopočítat, protože dopravné je dle hmotnosti konečné objednávky a u některého zboží dle vzdálenosti.
    Například doprava u polystyrenu se vždy předem sděluje zákazníkovi podle ceny dopravy, kterou pokaždé počítá výrobce.

• termín dodání

Tento obchod doporučuji, zboží bylo dodáno ve velmi krátkém termínu, okno je kvalitní,velmi dobrá komunikace s prodejci.