vše proběhlo o.k

Reakce obchodu Stavebninyzdomu.cz

Dobrý den,děkujeme za Vaší recenzi.

• Vše proběhlo naprosto v pořádku - místo 7 dnů dle zálohové faktury byl kamion YTONGU doručen do cca. 3 dnů. Naprostá spokojenost - komunikace, ochota, rychlost…

Rozhodně doporučuji!!!

Reakce obchodu Stavebninyzdomu.cz

Dobrý den pane Chmátal,velice děkujeme za Vaše hodnocení.
    Snažíme se pro naše zákazníky vždy udělat co je v našich silách.

• - velmi vstřícné jednání
    • - super komunikace
    • - rychlost dodání

Před časem jsem si v těchto stavebninách objednala stavební pouzdro, které dorazilo velmi rychle a bez poškození. Po doručení zboží mi však přítel sdělil nemilou skutečnost, že jsem objednala špatný druh pouzdra........(potřebovali jsme pouzdro do ZDI a já jsem omylem zaklikla pouzdro do SDK:-)). Musím říct, že nejenom komunikace, ale i následná výměná pouzdra proběhla bezproblémově. STAVEBNINY MOHU VŘELE DOPORUČIT a paní Vltavské děkuji za vstřícný přístup.

Reakce obchodu Stavebninyzdomu.cz

Velice děkujeme za vaší recenzi.Vždy se snažíme pro naše zákazníky udělat co je v našich silách.

• Cena, komunikace, dodací podmínky

Vše v pohodě

Reakce obchodu Stavebninyzdomu.cz

Dobrý den,děkujeme za vaše hodnocení

budu zateplovat 200m2,ceny mě dovedly až sem,ale koukám že odtud rychle vycouvám.

Reakce obchodu Stavebninyzdomu.cz

Dobrý den pane Kumpošt,škoda že jste nás nepokusil oslovit,třeba by jste byl s námi spokojen.

• Velká nabídka zboží za dobré seny.
    • Nbízejí stropní kazety, které nemají.

Nedoporučuji tento obchod.

Reakce obchodu Stavebninyzdomu.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale nemáme žádnou komunikaci s tímto zákazníkem. V případě, že by se něco takového stalo, tak bohužel může dodavatel zrušit výrobu daného výrobku a k nám se informace nedostane včas.
    Team Stavebninzdomu

• Doprava zdarma, ceny
    • Nic proti nemám.

Vše klapalo tak jak jsme byli domluveni.

Děkujeme za Vaše hodnocení. Vltavská Stavebninyzdomu

• Termín dodání,komunikace
    • Přijelo vadné sklo, do 2 dnů jsem měl doma nové.

V pořádku

Dobrý den,děkujeme za Vaše hodnocení

• rychlost, vztřícnost
    • dodavatel nezavolal před dodáním

Myslím, že vše dopadlo dobře.

Reakce obchodu Stavebninyzdomu.cz

děkujeme za Vaši reakci. Dodavatelům vždy píšeme požadavek, aby informovali zákazníka o dovozu 2 dny předem. Bohužel již nedokážeme ovlivnit zda řidič od výrobce splní tento požadavek. Děkujeme za pochopení. Vltavská Stavebninyzdomu

• cena, ochota, rychlost

Neměl jsem problém.

Děkujeme za Vaší recenzi

Spokojenost

Děkujeme za vaší recenzi

• nevyřídili objednávku a nekomunikují, neberou tel

podvodníci

Reakce obchodu Stavebninyzdomu.cz

Dobrý den, omlouváme se za tento problém. Bohužel kolega, který měl e-shop na starosti v tu dobu tu není a já nemohu zjistit detaily. Podvodníci určitě nejsme, neboť máme 3 pobočky stavebnin s 20-ti letou praxí. Děkuji Vltavská Stavebninyzdomu

Obloukem se vyhnout

• - příznivé ceny
    • - žádná komunikace
    • - objednávka nevyřízena ani po 10ti dnech

ochota a rychlost dodání - zboží jinde v tak krátkém čase nebyly schopni dodat

• Nízké ceny
    • Neseriózní přístup

Platil jsem bankovním převodem. Část objednávky jsem zrušil. Peníze mi zadržovali bezdůvodně asi měsíc. Nebrali telefony, nekomunikovali.

• Nabízí zboží, které nemají ostatní.
    • 12 dní po prvním kontaktu bez reakce
    • telefony neberou

nepochopil jsem strategii obchodu

• příznivé ceny
    • dnes je týden po dodání a stále nemám fakturu za zboží

dobrý

• Netuším.
    • Nekomunikuje se zákazníky, nereaguje na žádosti.

Kontaktoval jsem obchod na uvedeném telefonním čísle, které však nevede do obchodu, ale nějakému společníkovi. Byl rozumný, ale svoje podřízené nedokázal přinutit k tomu, aby mi zboží poslali. Něco takového jsem ještě nikde nezažil. Nerozumím tomu...

• Přes řetězec firem a objednávek nedorazila k výrobci informace o tloušťce stropu - šrouby byly krátké - vyřešil pan Hornbach

Obchod je fajn, ale pouze přeposílá objednávku výrobci. U výrobce je to už horší:
    - Ohnutý roh pouzdra schodů při nepoškozeném obalu, což vypadá na chybu u výrobce, opravil jsem narovnáním
    - Na více místech odřený lak při nepoškozeném obalu, zamaloval jsem barvou
    - Nutné seřízení pro správnou funkci schodů
    - Nefunkční skládací dvoudílná tyč, opravil jsem sám
    - Nutnost dokoupit správně dlouhé šrouby u pana Hornbacha
    Ale jinak jsem všechno vyřešil bez většího záseku. Výrobce schodů by se měl zamyslet nad tímto drobným šlendriánem, který kazí jinak asi dobrý výrobek.