Vše OK! Jak má být.

• Spokojná - super

• Nabízené zboží není dostupné

rychlé dodaní

rychlé dodání.

Začátkem dubna jsem si udělala obj. na podsedáky do venkovních křesílek.Asi za 10 dní mi volala pí. z obchodu, že zboží není. Řekla jsem, že nevadí, že si počkám. A ona, že zboží už NEBUDE !! to mě zarazilo, jelikož ještě nezačala ani sezona a už nic nemají na skladě ?? Co pak budou prodávat v létě ? Máme si snad podsedáky dávat pod stromeček..:( ? Dohodly jsme se, že ať si tedy obj. nechám, že jim snad ještě něco přijde a kdybych si já udělala obj. jinde dříve, tak jim zavolám. Asi za tři dny mi přišlo info, že mou objednávku sami ZRUŠILI, ani by cokoliv k tomu dodali, omluvili se , nabídli jinou variantu..atd. V tomto obchodu bych si už nekoupila ani ešus !!! Hodně sprosté jednání e shopu :( !

Reakce obchodu stavbamix

mrzí nás, že u vaší objednávky zrovna tyto podsedáky došly. V jarních měsících máme poměrně velkou fluktuaci produktů a jednou za čas se stane, že se potkají objednávky, u kterých dojde k doprodeji. Tím se samozřejmě nechceme nijak vymlouvat. Z naší strany mělo dojít k lepší komunikaci a nabídnutí alternativy. Každopádně i tak děkujeme za zpětnou vazbu, je to pro nás podnět ke zlepšení.

S pozdravem,
    tým stavbamix.cz

• Obchod nabízel mnou požadované zboží za dobrou cenu

S prvním nákupem jsem spokojena, nemám k tomu co dodat.

Reakce obchodu stavbamix

děkujeme za hodnocení, kde hodnotíte nákup pozitivně. Celkové hodnocení eshopu je však negativní, můžeme se zeptat, zda byl s nákupem nějaký problém? Pokud ano, určitě se nám prosím ozvěte na [email protected].

S pozdravem,

• Absolutní spokojenost
    • žádnou

můžu jen doporučit- rychle vyřízená objednávka-zboží doručeno až domů a bez závad.

Vše bylo bez chyby

• nemusím nikam jezdit
    • nemusím zboží nosit

našla jsem obchod na internetu
    první zkušenost s tímto obchodem je výborná
    doporučila bych tento obchod ostatním
    splnil má očekávání

• Maximální ochota, vstřícnost,flexibilita a profesionalita.

• V pohode z domova objednam a pak uz si pouze pripravim penize,je to super :) dekuji

Nakupovani v tomto obchode je prehledne, komunikace s vami bez problemu, vas obchod vrele doporucuji. Nakoupene zbozi udelalo velikou radost 3.letemu chlapci ;) vrele vas doporucuji. At se vam dari..

dobrý obchod

Vše proběhlo v pořádku

• Cena odpovídá kvalitě, boční stěny nejsou moc kvalití. Jak po stránce materiálu, tak ušití.

Obchod super, zboží žádná velká kvalita

Vše bylo perfektní, až na to že zboží které dorazilo mělo jiné rozměry, než uvádí na stránkách prodávající.
    Tuto chybu prodávající zaregistroval, až po mém upozornění. Prodávající NEVYRÁBÍ, tudíž pouze PŘEPRODÁVÁ, tudíž ani NETUŠÍ...

Reakce obchodu stavbamix

děkujeme za Váš podnět. Chybu v popisku produktu přiznáváme. Máme skladem přes 6000 produktů připravených k okamžité expedici (+ stále pracujeme s novinkami v sortimentu) a snažíme se nabídnou našim zákazníkům co nejpodrobnější informace o produktu v jeho popiscích. Ty proto píšeme všechny ručně. Bohužel u jednoho z nich došlo k interpretaci chybných rozměrů. Za to se omlouváme - budeme dbát více na kontrolu.

S přátelským pozdravem
    tým stavbamix.cz

• rychlý a pohodlný nákup z domova

přehledná nabídka zboží