Dobrá komunikace, vše proběhlo podle mých představ.

Vše skvělé

• Největší spokojenost

• Obrovskou pochvalu skládám paní Rolné, která mi byla nápomocna s vrácením částky, kterou jsem uhradil za objednané zboží. Díky její pomoci není můj pohled na obchod tak negativní.

Předpokládal jsem, že když je uvedeno, že zboží je skladem, a v té době provedu objednávku, automaticky se zablokuje přístup pro další zákazníky, aby zboží objednat již nemohli, ale tak to nefunguje. Zboží skladem jsem objednal a po odeslání objednávky se mi ozval obchod s tím, že objednávané zboží není. Lhůta pro vrácení peněz do 30 dnů se mi zdá až příliš dlouhé.

prodávají zboží,které nemají !

• Rychlé a bezproblémové vyřízení

Pohodový nákup s rychlým vyřízením objednávky, pečlivým zabalením a dobrou komunikací

• Velmi dobrá komunikace, rychlé dodání

Pohodový a bezproblémový nákup i komunikace, zboží dobře zabaleno

• rychla dodavka,
    • kvalitni a funkcni vyrobek

centrála měla být skladem, po objednání mě informovali o naskladnění za měsíc

• Vše super!! Štípačka fantastická!!!!

• Rychlá a kvalitní komunikace.

Vše OK rychlé doručení

Rychlost,dobré jednání

• Zde nic neutratíte....
    • Nevýhoda je ta, že jsem žádnou výhodu nenašel...

i moje zkušenost je bohužel negativní. Zaplatili jsme elektrocentrálu v loňském roce (rok 2021). Dnes je půlka března (rok 2022) a zboží stále nemáme. Samozřejmě chápu, že je doba, kdy se může obchodování komplikovat, ale nechápu proč některé eshopy prodávají něco, o čem nemají zaručenou či ověřenou dostupnost a navíc si zato nechají zaplatit. Nehledě na tom, že se v současnosti vše výrazně zdražuje a eshop nebude nijak motivován zaplacené zboží dodat. Tuto domněnku bohužel podporuje fakt, že zde zmíněný eshop má spřízněný jiný eshop, kde se s uvedeným zbožím v únoru obchodovalo (tedy na trhu již bylo), ale již za výrazně vyšší ceny. Vše se dalo domluvou rozumně domluvit, ale my dostáváme informace, jak za minulého režimu... "nemáme, ptejte se později".... Tak tedy děkujeme, snad se někdy dočkáme a možná i s omluvou. Tom

• Trvá to dlouho bez upozorněni

• návod nebyl český

vse rychle - kvalitně

kvalitní produkt přijatelná cena

• byl mi nabídnut jiný typ (lepší) za stejnou cenu jako poptávaný.

Dobrá komunikace s prodejcem a celková spkojenost.

Jako podmínku platit pech za 77 tis předem, když jsem si dal osobní vyzvednutí na prodejně, kde bych uhradil celou částku převodem na což jsem v objednávce e-shop upozornil mě přijde trapné!!! zde už nikdy, Pěch jsem jsem koupil u konkurence z Čech a vse naprosto super!
    Zamyslete se nad takovým obchodováním!!
    Pavel Novotny.

Rychle jednaní