Jsem spokojen, zboží dorazilo brzy a v pořádku. Komunikace obchodu také skvělá. Já doporučuji!!!

• prehlednostna

• Žádné
    • Nabízí nebezpečné pneu staré 21let ano 21 let asi se v tom obchodě zbláznili!!!!

Všechny bych před ním varoval jako krajně neseriozní!!!

• Zboží mohu objednat z domu
    • Hledal jsem pekárnu která by mi stačila pro dva lidi tuto jsem našel ve vaší nabídce a vzhledem k ceně jsem byl rozhodnut.
    • Pro mě slabina byla,že nejsem moc zběhlý v PC tak jsem se nemohl dostat na vaše stránky přes meil-není vysvětleno,že první nákup nemá váš kód.Po dotazu telef. vaše pracovnice byla velice vstřícná čímž jsem dokončil objednávku.Přeji Vám více takových pracovníků,za což ji děkuji.Zdravím Josef Veverka.

Váš obchod lze jen doporučit dalším nakupujícím.Když odpol. v16hod.udělám objednávku a ještě večer nám meil o vypravení zboží,ráno mi Č.pošta hlásí můžete sledovat zásilku a po víkendu mám zboží v pořádku doma není si na co stěžovat.Proto vás lze doporučit každému kdo má zájem o inter. obchod s vaším zbožím.

zatím nemůžu hodnotit - zboží ještě nedorazilo

• přehledná nabídka.
    • nevím o slabinách.

doporučuji.

• - přehlednost
    • - rychlost dodání zboží
    • - levné zboží

- byla jsem mile překvapena, když zboží došlo mezi svátky, mohli jsme nahrávat o vánočních svátcích.
    - určitě doporučuji obchod i ostatním zákazníkům

• rychlost, pohodlí, možnost většího výběru

Jsem s nákupem maximálně spokojená. Druhý den po odeslání objednávky se mně ozvala paní telefonem a slíbila co nejrychlejší zaslání. Protože v následující dny byly vánoční svátky, balíček došel až těsně po nich, ale v nejkratším možném termínu. Vše došlo v pořádku.
    Objednala jsem si zboží u Vás, protože v místním servisu nebyla klávesnice podle mých požadavků k dostání.
    Děkuji za vstřícné jednání v telefonu a za opravdu rychlé vyřízení mé objednávky.
    Přeji všem do nového roku pohodu, zdraví, spokojenost.
    Srdečně zdravím.
    Jana Turecká

• Nabízí zboží jinde těžko dostupné.
    • Poskytuje odbornou konzultaci ke zboží.

Doporučuji.

• NIC
    • Po šesti dnech od objednání jsem nic nedostal když jsem tam volal bylo řečeno že objednané zboží není a nebude

Jednání tohoto obchodu se rovná hýkání nemocného osla
    NEDOPORUČUJI tento "OBCHOD,

• Přehlednost,dobrá cena zboží.

Mohu doporičit.

• je v místě bydliště

ok

• Bezproblémový obchod. Zboží bylo v tomto obchodu nejlevnější.

Bez problémů. Rychlé vyřízení objednávky. Levnější zboží než jinde. Dobrá komunikace.

• Výborná komunikace, přehlednost, odbornost prodávajících.
    • O žádných zatím nevím.

Skvělá spolupráce, rozhodně doporučuji.

• našla jsem zboží,které poptřebuji
    • dodací doba,objednáno 27.11,přijato 29.11.,dodáno 7.12

Obchod je v pořádku,před vánocemi asi rušno.

• Osobní komunikaci
    • ne

Perfect

• Nedodržení objednávky(měly být dva stejné talíře,přesto přišly každý jiný:( Jak po telefonické domluvě,tak i na faktuře to bylo napsané.

Dobrý výběr

rychlost a kvalita

• Hlavní výhoda pro mě je -pohodlný nákup přes internet a dodání zboží až domů.

Je rychlé a pohodlné .

Zatím se nehodlám více vyjadřovat, jelikož objednané a zaplacené zboží stále nedorazilo.