2x jsem musela obchod kontaktovat telefonicky, poprvé, že se mi nevyjádřili k objednávce,na to hned balík poslali,nyní jsem tam musela volat znovu, neposlali fakturu, takže nemám žádný doklad na záruku

• žádná mě nenapadá
    • Komunikace, popis zboží, délka dodání.

Na webu uvedeno jako skladem, doba dodání byla 9 dní s dopravou PPLkem. Snažil jsem se dovolat na obě uvedená telefonní čísla několikrát, abych objednávku zrušil, nikdo to nezvedl. Další den jsem chtěl objednávku zrušit mailem, ale už přišla zpráva z PPL, že převzali zboží. Po týdnu. Pekárna přišla, všechny popisky jsou německy. Pro babičku ideální stav. To by asi mělo být uvedeno na webu. Vědět to předem, nekoupím si to.

Reakce obchodu sptrading.cz

omlouvám se za vznikle komplikace .Do krabice se nedíváme co se týká popisku za ty nemůžeme jestli Vám chybí český navod dopošleme.
    Sptrading

• Žádné, protože nedodali zboží a nejsou schopný mi zdělit čas dodaní zboží!!!
    • pro mě je obchod jedna velká slabina!!!

Zboží jsem objednal 11.1.2016 a zatím marně čekám až zboží doručí. Po telefonické komunikaci mi zdělili že zjisti jak na tom objednávka je a zavolají zpátky, toto jednání se opakovalo pětkrát a ani jednou nezavolali zpátky, pokaždé jsem volal já a bezvýsledně.
    Pevna linka kterou uvádí prodejce neexistuje a na email nereaguje. Vyhněte se tomuto obchodu a koukal jsem do diskuse k obchodu a nejsem jediný.
    Doufám že jsi prodejce uvědomí že mu to nestojí za to mit negativní hodnocení a spatnou pověst pro 350kč a peníze pošle zpět na můj účet.

Reakce obchodu sptrading.cz

omlouvám se za komplikace vzniklé rameček autoradia, který jste si objednal nebyl opravdu skladem.Již se poslal.
    Děkuji za pochopení.

• rychlost, spolehlivost
    • -

Super nákup

Dobré ceny,rychlé dodání.Chleba a koření super.

• dobrá cena

spokojena

• rychlost dodání
    • Nic nedodal a ani se neomluvil.

Vyhněte se.

Reakce obchodu sptrading.cz

Dobrý den,zboží jsme dodali později z důvodu vyprodání zásob.
    Omluva proběhla telefonicky.:)

• VSTŘÍCNÝ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
    • NEBYLY ZJIŠTĚNY

OBCHOD DOPORUČUJI

Reakce obchodu sptrading.cz

děkujeme Vám za Vaši pochvalu snažíme se udělat pro zákazníka to nejlepší.Jsme tady na chvíli, tak proč být na sebe zlí.:)
    S pozdravem Petr Stredanský SP TRADING

• Rychlost a spolehlivost.
    • Dobrá cena.

Nákup byl rychlý a bezproblémový.
    Funguje i osobní kontakt po telefonu.
    Doporučuji.

Obchod jsem zvolil na základě hodnocení předchozích zákazníků. Nákup proběhl dobře. Zboží přišlo dobře zabalené a nepoškozené. Zkuste v něm nakoupit i Vy.

• xxxx

Dobrý.

• super komunikace a bleskový dovoz zboží
    • žádné jsem nezjistila

určitě doporučuji

• přehled
    • dobré ceny

velký výběr
    dobré ceny
    přehled

• Obchod je poblíže mého bydliště a je, alespoň pro mne, nový. Protože ještě není úplně připraven pro zákazníky, dohodl jsem se s p. majitelem a setkali jsme se na domluveném místě, kam mi objednané zboží dovezl.

• Nákup z domova
    • Neznám žádné