• Nejlepší cena které se ale nedockáte
    • Píši zde po 8 dnech čekaní na informaci o dostupnosti. Během těchto 8 dnu jsem je 3x telefonicky kontaktoval a 3x mi řekly ještě dnes zavolme a upřesníme. LEŽ JAKO VĚŽ. A to mají vše skladem jak píšou

Ještě mě napadlo napsat sportovníautodoplnky RECENZE. A je to tady. Nejsem sám nespokojenej. A ještě než se jim povede mě oloupit nebo napálit, jdu zrušit objednávku. Jěstě přepošlu na ČOI, pokud si myslí že se takle podniká ZAKAZAT PODNIKANI.

Reakce obchodu SPORTOVNIAUTODOPLNKY.CZ

Nemame vse skladem, kazdy se o tom muze presvedcit u nas v obchode, kde je to jasne napsano,

• Nebrat!! Nechají si zaplatit za zboží, pak dostanete email, že není dostupné a na vrácení peněz nereagují!!!!!!!!

Bacha, jsou to sráči !!!!!

Reakce obchodu SPORTOVNIAUTODOPLNKY.CZ

proc jste to platil, kdyz vam prisel email, kde vam mame potvrdit platbu, a ze zbozi neni skladem, take jsme vam napsali a penize jsme vam samozrejme take vratili

• Široký sortiment
    • u Zboží kde mě ujišťovali že ho odešlou za 2-3 dny se ani po týdnu nic nedělo. Po dotazu jak to vypadá s dodáním jsem nedostal žádnou odpověď. Následně za další týden se mi podařilo dovolat a bylo mi sděleno že zboží nemá ani jejich dodavatel a budu muset počkat "nevím kdy od něj budeme něco brát". Po téhle zkušenosti nedoporučuji.

Reakce obchodu SPORTOVNIAUTODOPLNKY.CZ

Uznavam, zde byla opravdu chyba na nasi strane,

• žádný pro nemám
    • Proti ? Těch bude mnohem víc ! Poprvé když sem si u nich objednal zboží, tak mi to došlo za měsíc a to mě v tom zboží chyběli dvě věci! Napsal sem jim tam a žádná reakce, tohle bylo před rokem ! Jelikož přítelkyně měla nedávno narozeniny a chtěla nějaké věci do auta tak sem se rozhodl znova zariskovat a objednat přes ně... Dopadlo to tak, že prvně chybělo zboží, přitom ho měli psaný skladem. tak týden co týden sem jim psal a pokaždé mi napsali po týdnu, že jim zboží nedošlo. Za další týden mi napsali, že zboží je naskladněný a hned to odesílají. Hned sem byl rád, Dva týdny sem čekal, než něco došlo. Musel sem si to sám vyřešit, protože mi to neposlali na uvedenou adresu tak sem zašel na sklad ppl. Tam mi to vydali a poté sem zjistil, že mi tam chybí úplně jiná věc než na co se čekalo.. tak sem jim napsal email, že mi tam chybí dvě věci na které vůbec nečekali. Oni mě odepsali, že mi to dopošlou bez placení dopravy. Už je to měsíc a půl a ještě mě nic nedošlo. Z touhle firmou jsem nespokojen, Přijde mi, že ti obchodáci si nic neříkají a celkově tahle firma stojí za starou belu. NIC OD NICH NEKUPOVAT ! To Vám radím ! Vše mám uložený a když sem jim začal trošku vyhrožovat, pač nejsem sám co od nich kupuje, mám pár známých. Tak mi vůbec neodepsali ! Prostě od téhle firmy nic nekupovat¨'! Je to o nervy. A hlavně nic řešit nechcou, radši neodepišou a to si email přečetly !!

Nakupovat nic !!

• super věci v e-shopu
    • po objednání žádný kontakt, mobil nikdo nebere

akorát ztráta času

Reakce obchodu SPORTOVNIAUTODOPLNKY.CZ

Bohuzel zde nevim kde je problem, pokud udelate objednavku, tak hlavne hned vam prijde potvrzeni na vas email, pokud vam nic neprislo, objednavka vubec nebyla u nas vytvorena, navic pokud bychom ji rusili, automaticky vam prijde dalsi email, pokud k nam nekdo vola, tak jen od 9-16:00, samozrejme i tak se muze stat, ze v danou chvili vam to vzdy nemusime vzit,

• V tomto obchode jsem si 6.7.2014 objednal zboží, uváděné skladem. 13.7. jsem se ptal na stav mé objednávky!!! 14.7.2014 jsem dostal odpověď, že těsně před mojí objednávkou se toto zboží vyprodalo a že bude naskladněno 16.7.2014. Nic nepřišlo !!! 29.7. 2014 jsem se opět ptal, co je s mojí objednávku, už jsem se nedočkal žádné odpovědi a to je dnes 13.8.2014.

V tomto obhodě jsem nakupoval, protože žádný jiný obchod mnou požadované zboží neměl v nabídce.
    Osobní zkušenost s obchodem jsem popsal v PROTI - tento obchod určitě NEDOPORUČUJI !!!

• skvělá a příjemná komunikace přes mail
    • široký výběr zboží
    • obchod byl vybrán z důvodu možnosti osobního odběru, širokého výběru zboží a příznivých cen
    • výhodné akce na zboží
    • některé zboží uváděné skladem buď nebylo vůbec dostupné nebo museli objednat - delší čekací lhůta

doporučuji pro příjemnou a okamžitou komunikaci, velký výběr zboží a dobré ceny