• ???
    • Dodací lhůta není zrovna nejkratší, ale během nějakých 14ti dní zboží dorazilo.
    • Byla mi dodána jiná velikost plavek, než jsem si objednala - tudíž jsem je vrátila a od té doby absolutní konec komunikace. Balík si podle podacího čísla p. Vávra převzal, ovšem už je to měsíc a peníze nikde, na maily nereaguje, telefon nezvedá...

V tomto obchodě již nikdy více! Myslím, že mě tato zkušenost vyjde na 571 Kč.

• Abslutně nereaguje na jakoukoliv komunikaci! Eshop nemá uvedenou žádnou zasílací adresu, ani identifikační číslo, pravděpodobně se jedná o podvodníka.

Zralý na šetření ČOI

• nezvedají telefon neodepisují na e mail abych se dozvěděla o vyřízení objednávky

Neodpovídají jak se vyřizuje objednávka a nevím zda mi vrátí peníze pokud zboží nezašlou na mou adresu,nezvedají telefon a neodpovídají na e mail

• příjemné ceny
    • nulová komunikace

Objednávku jsem udělala 25.února a je 11.března a zboží ještě nedorazilo.Sice mají napsané do 10 pracovních dní,ale uvítala bych aspoň trochu informací o stavu objednávky,popř.komunikaci telefonicky.Telefon nikdo nezvedá,na email neodpovídá.Takhle vlastně celou dobu nevím na čem jsem.Příště už tady nenakoupím :-(

• Dobré ceny.
    • Komunikace obchodu špatná.

Komunikace obchodu špatná - po objednání mi dorazilo potvrzení o vložení objednávky. Stálo tam, že zboží odešlou ihned jakmile dorazí platba. Jelikož jsem zaplatila ve čtvrtek, očekávala jsem, že platbu budou mít přijatou nejdříve v pondělí. Ovšem ani v úterý jsem neměla žádnou zprávu, tak jsem psala asi 2x emaily, telefonovala (to mi poprvé nikdo nevzal), až v pátek jsem se dovolala a obdržela zásilku následující pondělí - 12 dní od uskutečnění objednávky). Což by mi nevadilo, ale podle mého názoru by měli zlepšit emailovou komunikaci: o obdržení objednávky, obdržení platby, info o odeslání objednávky (v mnoha eshopech to takto funguje) a pak se zákazník nemusí obávat.

• dobré ceny
    • nelze předvídat, telefon není k dosažení dodací lhůty bez informací o dodání, žádná odpověď na e-mail 3

nedoporučuje!, provádět žádné platby předem!

• Nemohu zatím posoudit.
    • Komunikace. Objednal jsem zboží, které bylo v nabídce a uhradil jej předem. Zboží zatím nedorazilo, s tím, že:"Vaše zboží bylo vyskladněné z externího skladu. Jakmile bude zboží odesláno, budeme Vás informovat."

Obchod by neměl nabízet zboží, které nemá. A když jej nemá snad momentálně, měli by to na svých stránkách uvést. Aby zákazník neobjednával neco co neexistuje.

Zdravím Vás, pane Jindřichu,

dovolte mi nesouhlasit s Vaši recenzi.
    Zde je moje vysvětlení.

1) Jasně uvádíme, že objednávky vyřizujeme až po připsání platby na účet. Vy jste objednávku provedl 1.12.2015.
    Platba nám přišla až druhý den, tudíž 2.12.2015.
    Uvádíme jasně, že zboží Vám příjde do 10.prac. dnů tzn, že jsme měli lhůtu do 16.12.2015 (mezi tím jsou 4 dny neprac. dny), i přesto jsme Vám zboží doručili 13.12.2015, takže zde nebyla žádná prodleva.

2) "Vaše zboží bylo vyskladněné z externího skladu. Jakmile bude zboží odesláno, budeme Vás informovat." tenhle e-mail se automatický odesílá, když váše objednané zboží objednáváme u dodavatele a tam je čekací lhůta 4-5 dnů než nám zboží příjde. Neznamená to, že jsme Vám již zboží odeslali.

3) E-shop je napojený na dodavatele a aktualizace produktů probíha vždy ráno. Když si produkt objednáváte někdy odpoledne, nebo večer, je tam možnost, že již požadovný produkt dodavatel nemusí mít skladem, ale mi ho stále můžeme nabízet, protože aktualizace je zastaralá a nová aktualizace produktů bude až zase následující den ráno.

Velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost s námi, ale není to chyba z naši strany.

S pozdravem,

Sportment.cz

• příznivé ceny

Rychlé a vstřícné jednání i pokud se jedná o výměnu či vrácení peněz. Určitě doporučuji.

Dobrý den, paní Evo,

moc Vám děkujeme za vaši recenzi a doporučení.

• délka dodání

• Zatím o žádné nevím.
    • Zaplatila jsem hned, zboží nedorazilo, poslední zpráva je přes týden stará.
    • Dlouhé čekání

Rozpačitost

Dobrý den, paní Jičínská,

Vaši objednávku očekáváme zítra v ponděli 26.10.2015 a bude Vám doručená na Vaši adresu dne 27.10.2015

Omlouváme se Vám za časové prodlení, ale museli jsme počkat, až nám Vaše platba dorazí.
    V informacích a v e-mailu to jasně uvádíme, že objednávky realizujeme až po připsání částky na účet.
    Ve Vašem případě nám platba dorazila až 15.10.2015 a dodací lhůtu uvádíme 10 pracovních dnů a do vaši objednávky se promítli 2 víkendy (4 neprac. dny), takže to vychází správně.

Každopádně Vám děkujeme za Vaši recenzi a velice nás to mrzí.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Tým sportment.cz

• dodací lhůta

Reakce obchodu sportment.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzci.
    Budeme se do budoucna snažit odstranit všechny nedostatky ohledně dodací lhůty.