• Zboží ani po týdnu nedorazilo, obchod má hluchý telefon a na email neodpovídá. I když je e-shop funkční, na internetu jsem dohledal, že k 1.1.2021 ukončil činnost. Objednávky však stále přijímá a emailem i potvrzuje!! Zašle údaje k zaplacení, po zaplacení mrtvý brouk...podvodníci, již jsem nahlásil na ČOI

Tovar nebol zatiaľ doručený , ani 10 dní od objednania

• Neodpovedaju na mail
    • Telefonne cislo je nedostupne
  • Obchod mi napsal, ze ukončuje svoji cinnost a rusi objednavku

Objednávku na sadu tyček 15mm jsem odeslal a zaplatil 25.8. Dosud mi nic nepřišlo a ani jsem nebyl informován o stavu mé zakázky.

• Nákup bez běhání po obchodech
    • Pohoda z domova

Moje první zkušenost - a výborná. Rychlé dodání, skvělá komunikace při vracení zboží, okamžité vrácení peněz na účet.

• Nedodržené místo uložení. Pozdní komunikace.

I přesto, že na balíku byla napsaná adresa mnou zvolené uloženky. Zboží bylo doručené do jiné pobočky. Následně po vyzvednutí zboží přišel informační e-mail, že bylo odesláno.

Reakce obchodu SPORTLANDER

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Omlouváme se za uložení do jiné Uloženky, mohlo být způsobeno plným lokálním skladem dané pobočky. S přáním hezkého dne, Tým SportLander.cz

Zboží objednáno,od obchodu potvrzeno ,následně zaplaceno kartou,následně obchod obchod stornoval s citací ,,Omlouváme se, ale došlo k chybnému přenesení prodejní ceny.Po mém nesouhlasu mě bylo nabídnuto že mě druhý den zavolají,na to jsem požádal o nějakou kompromisní cenu a tím veškerá komunikace skončila.

Reakce obchodu SPORTLANDER

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi a omlouváme se za negativní zkušenost. Ve Vašem případě bohužel došlo k mimořádné softwarové chybě při přenosu dat, což jsme obratem odstranili. Bohužel, z tohoto důvodu jsme museli objednávku stornovat a nabídnout Vám případně individuální nacenění dle Vaší potřeby jako kompenzaci. Platba byla pochopitelně obratem vrácena zpět na účet odesílatele. Ještě jednou se omlouváme, zapracovali jsme na opravě, aby se podobná chyba neopakovala.
    S přáním hezkého dne,
    Tým SportLander.cz

My order was just cancelled without any reason.

Reakce obchodu SPORTLANDER

Dear Mikazme, thank you for your feedback. Your order was cancelled just because we deliver goods within EU countries only. Your address of delivery was in Ukraine. We are sorry, but we cannot deliver to Ukraine for the same transportation costs as we can offer to customers from EU countries. We have sent an e-mail to you, but unfortunately you probably did not receive it. If you have any chance to choose delivery address somewhere in EU, we will be happy to send parcel to you as soon as possible. Best regards, SportLander Team

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. S přáním hezkého dne, Tým SportLander.cz

Musím vyzdvyhnout perfektní osobní a individuální přístup zaměstnanců. Velice ochotní, okamžitě reagovali na moje požadavky, profesionální.

• Rychlé dodání zboží.

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. S přáním hezkého dne, Tým SportLander.cz

Rychle, snadne, profesionalni komunikace.

• Komunikácia so zákazníkom
    • Rýchlosť dodania
    • Zatiaľ žiadne

• rychlost dodání zboží
    • bezproblémové a rychlé vrácení peněz

Trošku jsem podcenil tabulku velikostí :-) vrácení zboží však proběhlo bez jakýchkoliv problémů

• Velmi rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. S přáním hezkého dne, tým SportLander.cz

Velmi rychlé dodání.

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. S přáním hezkého dne, SportLander.cz

• there is a big issue that payment couldn't be made by card. this lead to big bank taxes.
    • all the web site is in Czeh. No english translate is available

Reakce obchodu SPORTLANDER

Dear Yordan Yordanov, thank you for your feedback. There were 3 items sent to you to Bulgaria and all were received in order. We provided you a special price for trekking pants during your last order to reduce transportation costs for you. The pants were received in order too. We discussed your needs via several e-mails to help you to choose the right item.
    You are right - SportLander.cz is mainly oriented on Czech market, that is why the Czech language is the main one. But we can deliver goods to any EU country, even to Bulgaria for any occasional order. There is a bank transfer to EURO bank account available for foreign orders.
    Best regards, SportLander.cz

• Rychlost dodání, přehlednost
    • nekvalitní zboží

Obchod přehledný, zboží dorazilo velice rychle. Nicméně bylo podřadné kvality takže jsem ho vracel. Když jsem zboží objednával - a doplňoval ještě dodatečně objednávku, byla komunikace na jedničku. Když jsem však zboží poslal zpátky, nikdo se více neozval. Peníze mi vrátili i když to chvíli trvalo.

Reakce obchodu SPORTLANDER

Dobrý den pane Hudečku, děkujeme za Vaší recenzi a omlouváme se za komplikace s reklamací. Mrzí nás, pokud jste na vrácení peněz čekal déle, než jste očekával. V případě, že budete objednávat nějaké další zboží, prosím, dejte nám vědět, že s předchozí objednávkou jste měl popsanou zkušenost a nabídneme Vám jako kompenzaci individuální podmínky.
    S přáním hezkého dne, Tým Sportlander.cz