• rychlost, spolehlivost
    • nevím

vše OK

Vše proběhlo jak mělo rychle

• Dobrá komunikace

Velmi dobrý obchod

Super komunikace. Na info eshopu se vsim ochotne poradi a vyjdou vstric. Dekuji za spolupraci.

Rychlost zaslání zboží

• Zajimave nabidky, vse doručeno vporadku a rychle.

Kvakitní produkty, pestrá nabídka pro každého

• Rychlost doručení

Přišlo jiné zboží, než mělo přijít. Zatím nedoruceno správne. Internetové stránky pomalé, nepřehledné.

Reakce obchodu sportfotbal.cz

omlouváme se za komplikace, při expedici bohužel došlo k záměně štítků u dvou balíčků. Chybu jsme ihned po zjištění vyřešili a zajistili pro Vás doručení správného zboží v nejkratší možné době. Nyní už je koukám objednávka v pořádku u Vás, věřím tak, že na nás i přes tuto zkušenost nezanevřete, a budu se na těšit na Váš příští nákup.

S pozdravem,
    MARTIN, SportFotbal.cz

Před šesti mi bylo sděleno, že bylo zboží objednáno u dodavatele. Vůbec nevím termín doručení a žádné bližší informace k objednávce.

Všechno proběhlo zcela bez problémů a rychle.

První zkušenost s tímto eshopem. Vše bylo v pořádku. Kopačky vypadají výborně.

• krása, vše zajímavé.

prima obchod pro fotbalisty

• rychlá dodávka
    • Krabice (moc hezká) s fotbalovými rukovicemi totálně potrhaná, zboží narvané v jedné krabici a tím asi i k poškození došlo.

Reakce obchodu sportfotbal.cz

omlouváme se za stav doručené zásilky, bohužel přepravci se k balíčkům v tomto období chovají občas dost nehezky. Pokud budete chtít, můžu pro Vás zařídit zdarma výměnu za nový kousek. Jako omluvu Vám každopádně na email posílám alespoň voucher na příští nákup, pokud budete chtít řešit i nabízenou výměnu, neváhejte se mi ozvat. Věřím, že vše zvládneme nakonec vyřešit k Vaší spokojenosti.

S pozdravem,
    MARTIN, SportFotbal.cz

• Jsem s obchodem moc spokojen

• Okamžité dodání,zboží v perfektním stavu, rozhodně doporucuji

• Rychlé dodání zboží
    • Perfektní ochotná a rychlá komunikace

Rozhodně super obchod, který mohu jen a jen doporučit

Rychlá domluva, dobrý servis.