• Bohužel nemá aktuální nabídku zboží na svých stránkách.

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

Dobrý den, prodáváme i zboží v akci, které se rychle vyprodá. Na rychlejší aktualizaci stále pracujeme, děkujeme za recenzi.

• nevím
    • velikosti rozhodně neodpovídají

nemám jinou zkušenost

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

Děkujeme Vám za recenzi, každá značka má jiné značení velikostí. Přejeme hezký den.

• Obuv levnejsi o 200,- oproti kamenemu obchodu
    • Boty nebyli na sklade, cekala jsem na ne tyden...

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

Děkujeme za recenzi a přejeme hezký den !

• přesný popis výrobku
    • zajímavý sortiment

Zajímavý sortiment
    obsáhlý popis výrobku
    kvalitní foto ,dobře viditelné detaily

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

Děkujeme a těšíme se na další nákup! :-)

• V žádném případě nedoporučuji.Objednla jsem si dvě trika.Obě jsem poslala zpět a požádala o vrácení peněz.Vratily mi peníze pouze za jedno triko,že druhé tam nebylo.Byl u mne manžel když jsem balila,váha odpovídá dvěma trikům,ale tričko se záhadně někam zahrabalo a teď....Ono 400,- za druhé tričko je dost a necháme to tak.Na poště jsem se ptala a nestává se,prý by zmizela trika obě! Tohle je opravdu moc.Mela jsem si nejdříve přečíst recenze na tento shop.Okradli nás a dělají jakoby nic.Svádejí na nás, že jsme poslali jen jedno triko.Ano je to tvrzení proti tvrzení,ale dle recenzí na obchod si každý může udělat obrázek sám. Když měsíčně okradou pár lidí mají vyděláno.

Nedoporučujeme, jsou to zloději

• Ano spoustu věcí "mají" skladem ale po objednávce zjistíte že je teprve budou naskladňovat. Smluvní pokuta je taky komická věc, bohužel jsem nestihnul vyzvednou zásilku a okamžitě výhružky soudy a právníky... :) Byl jsem ochoten uhradit balné i poštovné ale nenažrancům se to zdá málo!!!

Nikdy víc!

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

u zboží je vždy psaná dostupnost 7 dní, věci skladem máme pouze v záložce - ihned k odeslání a je jich velmi málo.
    Hezký den

Vše v pořádku, jen kabát je uzšší přes prsa.

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a přejeme hezký den!

• supr

supr :) ochotný, milý, dobrý ceny, profesionalita,

Dobrý den!
    Děkujeme za milé hodnocení a těšíme se na další nákup! :-)

• NA WEBU BYLO UVEDENO,ŽE JE ZBOŽÍ SKLADEM!PO OBJEDNÁNÍ MI DOŠLA SMS,ŽE AŽ BUDE ZBOŽÍ NASKLADNĚNO,BUDE MI DORUČENO,cca ZA PĚT DNŮ BYLO DODÁNO.

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

u zboží je vždy psaná dostupnost 7 dní. Takže zboží vám bylo dodáno v naší stanovené lhůtě. Potom co Vám přišla sms a nebyl jste spokojený s dobou doručení mohl jste napsat e-mail nebo zavolat a objednávku zrušit.
    Hezký den!

• přehledný eshop
    • pozor na smluvní podmínky !!!

Objednala jsem si boty, které jsem se rozhodla nevyzvednout. Za týden mi emailem přišla faktura s pokutou 500 Kč. Už jsem objednávala spoustu věcí z nejrůznějších e-shopů, ale v životě po mě nebylo cokoli vymáháno při nevyzvednutí. Nechápu, jak je možné, že v dnešní době, kdy většina obchodů nabízí i poštovné zdarma, tato firma s těmito podmínkami stále funguje.

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

ve chvíli, kdy uděláte na webu závaznou objednávku je zaměstnáno několik lidí na tom, aby Vaši objednávku vyřídili k Vaší spokojenosti a jsou vynaložené finanční náklady, aby zásilka byla dopravena k Vám domů.
    Pokud odešlete objednávku, souhlasíte s našimi obchodními podmínkami. Poštovné zdarma postykujeme na objednávky nad 1 999,- neznamená to však, že náklady na dodání neplatíme.
    Hezký den !

• přehled, pohodlný nákup z domova
    • neznám žádné

v pohodě

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

děkujeme a těšíme se na další nákup! :-)

• Nízká cena, rychlost.
    • Netuším

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

Dobrý den, děkujeme a těšíme se na další nákup! :-)

• rychlost,spolehlivost
    • nevím o nich

vřele doporučuji,rychlost,spolehlivost

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

Dobrý den, děkujeme a těšíme se na další nákup! :-)

• dost sortimentu
    • -

Doporucuji nakup

Vše v naprostém pořádku.

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Přejeme hezký den!

• Na stránkách obchodu psali, že výrobek je skladem a poté stornovali objednávku z důvodu vyprodání. Objednala jsem tedy jiný a opět storno. Nedotázali se ani, zda chci jiný ve stejné velikosti nebo počkat až bude skladem.

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

Děkujeme za recenzi, objednávku stornujeme, když je zboží vyprodané. V případě že se znovu naskladní můžete opakovat objednávku. Hezký den!

• Vše bylo v pořádku :-)

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

Děkujeme Vám za recenzi :)

• Přehledný web, profesionální jednání, cena.
    • Nic.

S obchodem jsem maximálně spokojen, všem doporučuji.

• Dobré ceny

Reakce obchodu SPORT2YOU.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi!