• Skvělá komunikace
    • Rychlé doručení
    • Ochota
    • Kvalita

• NEJ ceny
    • Cenné rady při nákupu osobně i po emailu, vstřícná komunikace
    • Široký výběr zejména v kategorii lyží
    • Včetně možnosti servisu a seřízení
    • Zakoupeno několik párů lyží, skialpový set, lyžáky a pár doplňků = doporučuji

• Dobrá rada, dobrá komunikace
    • seřízení vázání před dodáním
    • výborná cena

Tento obchod vřele doporučuji, rychlá vstřícná komunikace, zboží za svělou cenu.

• Nižší cena
    • Široká škála příslušenství a doplňků
    • Skvělá komunikace
    • Rychlé doručení zboží
    • Kontrola produktu před jeho zasláním

Osobně Sport Suchánek vřele doporučuji. Nabízí lyže za daleko nižší cenu jako konkurence, má širokou škálu příslušenství, velmi snadno a bezproblémově se s tímto obchodem dá domluvit a doručení zboží probíhá velmi rychle. V případě lyží pro jistotu přeměří délku vázání, díky čemuž značně vypomohou při volbě správného produktu. Před odesláním poskytnou všechny potřebné informace, nabídnou dostupné příslušenství a domluví se na nejpřijatelnějším způsobu dopravy. Po zaslání peněz mi byly následně lyže za 3 pracovní dny doručeny zcela v pořádku až domů.

• Velmi vstricny a mily pristup
    • Rychlost jednani
    • Dokonale poradil a doporucil
    • Naprosto profesionalni a spolehlivy

Nelze nic vytknout, mohu jen doporucit ostatnim. Jana

• rychlost jednání
    • profesionalita
    • přístup

• Velmi dobrá komunikace, rada, přístup, 100% spolehlivost, rychlost a příjemné jednání

Všem doporučuji, celý obchod proběhl super rychle, pan majitel mi poradil se vším, rychle reaguje, vše hned řeší, dobré ceny, obrovská snaha pomoci - zboží jsem nemohla sehnat vůbec nikde - tady se řešení našlo a já rozhodně zde nenakupuji naposledy. Vřele doporučuji.

• Komunikace, rychlost dodání

Mohu jenom doporučit, skialpové boty došly obratem.

• Nízké ceny
    • Výborná komunikace
    • Ochota prodejce
    • Velký výběr

Dlouho jsme vybírali lyže na skialp, několikrát jsem psal dotazy, protože jsme se nemohli rozhodnout, pan Ing. Suchánek vždy obratem s ochotou odpověděl. Nakonec jsme vybrali a jsme velmi spokojeni. Určitě jsem zde nenakoupil naposledy. Mohu jen doporučit.

• ceny
    • komunikace
    • přehlednost webu

S obchodem jsem velice spokojený, komunikace s majitelem je skvělá a vždy mi vyjde se vším vstříc.

• velmi vstřícné a seriosní jednání
    • ochota poradit s výběrem
    • rady podložené vlastní zkušeností
    • rychlost doručení zásilky
    • příznivé ceny
    • -

Vřele doporučuji. P. Suchánek artiklu, který nabízí, rozumí. Ochotně poradil s výběrem po telefonu i emailu, vstřícné jednání ve všech směrech. Zásilka dorazila druhý den od vytvoření objednávky, perfektně zabalená.

• Dobrý výběr
    • Férové jednání a ceny

Opět jako v minulosti velká spokojenost. Rychlá reakce na poptávku. Zboží již nebylo skladem, obratem nabídnuta vhodná alternativa.
    Výbavu na lyže pro celou rodinu řeším už roky výhradně zde.

• Mnoho možností/velký výběr
    • Ochotná komunikace a rada
    • Rychlé zaslání

Lyže jsem vybíral s rozvahou asi 3 týdny, děkuji za konzultace a rady.
    Už se těšíme na sníh.

• Siroky sortiment
    • Vstricnost
    • Osobni pristup oana majitele
    • Optavdu nic

U pana Suchanka jsem nakupoval jiz po nekolikate a neprestane mne udivovat jeho ochota a srdecnost, a to si troufam rict, ze jsem narocny zakaznik. Vzdy mi skvele a odborne poradil doslova ve dne i v noci. Zbozi vzdy dorazilo perfektne zabalene a jak bylo dohodnuto. Zkratka profesionalita v teto krajine nevidana. Vrele doporucuji vsem!!

• Kamenná prodejna
    • Odborník
    • Okamžitá reakce na objednávku
    • Ceny zboží

Opravdu odborník na svém místě,po příjezdu z Prahy jsme byli mile překvapeni pan Ing. Suchánek ve všem ochotně poradil a s námi příjemně popovídal.Rychlá a vstřícná komunikace přes email...
    Takových lyžařských nadšenců a podnikatelů více.Všem moc doporučuji.My se rozhodně ještě zastavíme a znovu nakoupíme.

• Naprosto profesionální přístup a přehled o prodávaném zboží
    • Velký výběr sortimentu
    • Velmi dobré ceny
    • Majitel obchodu poradil druhý den po zakoupení lyží i s jinými produkty, které jsem chtěl zakoupit na Alze, což velmi oceňuji. Pokud by měl tento produkt v sortimentu, zakoupil bych jej přímo u něj
    • Žádné

Nelze nic vytknout, mohu jen doporučit ostatním. Daniel Tater

Objednala jsem si použité lyže Völkl na e-shopu, před objednáním jsem stav lyží telefonicky konzultovala s panem Suchánkem. Lyže před odesláním seřídil, odeslal v domluveném termínu a se stavem lyží jsem opravdu nadmíru spokojená. Vypadají jako nové. Děkuji moc.

• Kvalita zboží

Bezproblémový obchod, zboží odpovídá popisu i fotkám, rychlé dodání zboží

• Skvělý přístup pana Suchánka, který je připraven a schopen pomoci v jakékoliv situaci týkající se lyží.
    • Rychlost a preciznost práce.
    • Obrovský přehled v oboru.
    • Veliký výběr, každý si tam najde to co potřebuje.
    • Bezkonkurenční ceny.