nedočkáte se

• Neseriozní informace.

Byla to moje první a zřejmě i poslední objednávka v tomto obchodě :(

Velmi rada by som napisala pozitivnu reakciu, ale ani po telefonickom dotaze, kde som sa pytala, kde je tovar po mesiaci objednavky, som ho od februara doteraz (maj)nedostala....

Reakce obchodu SportCentrum

Sportcentrum
    Vážená paní Kukucková,
    při našem telefonickém hovoru na který se odvoláváte, jsem Vám řekl, že vysoušeče už nejsou, doprodaly se v kamenné prodejně. Tato situace občas nastane, nemáme jenom internetový obchod. Na Váš dotaz jestli ještě budou k dispozici, jsem Vám odpověděl, pokud je seženeme, dáme Vám vědět. Proto jste taky nechtěla vystornovat objednávku. Bohužel je to sezonní sortiment a do dnešního dne nejsou k dispozici.
    Chápu Vaše rozhořčení, že zboží s cca 80% se Vám nepodařilo nakoupit.
    Našim cílem je poskytovat všem zákazníkům maximálně kvalitní servis. Nejsme však schopni ovlivnit věci, které ovlivnit nejde.

Naprostá spokojenost

• výhodná cena
    • perfektní popis zboží

v porovnání s ostatními nabídkami v eshopech mě zaujala cena a podrobný popis zboží

• -termín - objednáno s termínem expedice do 3 dnů, po týdnu bez reakce
    • -cena - při telefonickém dotazu na stav objednávky požaduje místo cca 660,- 920,-
    • -chování - výmluvy, ... prý jsou také lidé, za cenu, která je stále v eshopu, to nedodá, jestli to chci stornovat, ...

nepoužitelný, vyhnout se velkým obloukem

• žádné přednosti,jen sliby
    • zásadně nedoporučuji,krajně nespolehliví,stálé výmluvi,pošlou něco jiné,ale peníze zkasírují a ve finále praští z telefonem,nevím,jak vůbec takovová firma může existovat,pěkně jsem si naběhl,varování pro ostatní

zásadně nedoporučuji,jen sliby a arogantní chování

• nevím žádné pro
    • - dlouhá doba dodání,
    • - jen samé výmluvy, že to hned bude a hned udělají, co slíbili, ale skutek utek,
    • - neochotné jednání, skoro mi přišlo, až jako bych otravoval,
    • - reklamaci nevyřešili v termínu, absolutně nezareagovali, na můj email s dotazem o stavu reklamace, mi bylo odpovězeno až po více jak týdnu a po třech urgencích,
    • - po uplynutí zákonné lhůty 30 dní na vyřízení reklamace jsem požadoval vrácení peněz, toho jsem se dočkal po více jak dvou měsících a po několika urgencích,
    • - stále jen něco slibuje, ale neudělá nic, je to podvodník, který se zajímá jen o to, aby si co možná nejvíc vydělal, zájmy klientů jsou mu cizí,

Obchod rozhodně nedoporučuji, pokud se nechcete nechat napálit, pak se raději obraťte na pořádného obchodníka. Já mám jen špatné zkušenosti, kdy jsem už dokonce předal reklamaci na právní oddělení k vymáhání dlužné částky. Opravdu velice neseriózní obchod, okamžitě pryč od něj.

NEDOPORUČUJI!!!! Pozdní doba dodání, vymlouvání. I když bylo inzerováno dodání zdarma bylo dodání účtováno.

• - dobrá cena
    • - přehledná webovka
    • - dlouhá doba dodání
    • - neodpovídá na emaily

V celku tento obchod doporučuji no v některých případech to bude chtít víc trpělivosti co se týče času dodání zboží. Na emaily nereagujá no nikdy se nestalo že by mi nezvedli telefon, pokud opravdu ne, zavolali zpět. Vstřícnost.

• Vše zcela v pořádku, rychlé dodání.
    • nevím

• ceny neodpovídají skutečnosti
    • dlouhá doba dodání
    • na maily nereagují

Objednal jsem si zboží, na které jsem čekal víc než měsíc a navíc mě stálo o 300Kč víc, než jsem měl v objednávce. Bohužel to byl dárek a musel jsem to nakonec vzít i za ty "prachy". Takže nevěřte tomu, jaké tam mají ceny!!! NEDOPORUČUJI

• nenašel jsem
    • pochybný podvodný obchod který vám bez zaváhání zašle jiné zboží a pokud ho vrátíte, tak čekáte dlouhé měsíce a při urgencích dostáváte jen výmluvy o tom jak je učetni nemocná, jak na to zapoměla, jak se to bude urgovat ....

Rozhodně nedoporučuju, nemůžete si být jisti tím co dostanete, jistotu ale máte v tom že pokud to vrátíte, tak peníze jen tak neuvidíte. Pokud to i tek risknete, neposílejte peníze předem.

• Reaguje vůbec někdo v tomto obchodu?
    • Víc jak týden se nikdo neozval, sice byly svátky ale to mě vůbec nezajímá.

Pokud se nezlepší komunikace (vzhledem k dalším podobným reakcím) tak rozhodně nedoporučuji tento hluchý krám. Nechť mají ceny jaké mají.

• dorá bota za dobrou cenu...
    • Dlouhá dodací doba a v call centru vás ani nejsou schopni informovat zda už bylo zboží odesláno nebo ne...

jestli máte pevné nervy a na zboží neospícháte tak si ho objednejte zde ceny jsou dobré...

• Smazáno na žádost autora

Až na to, že zboží zaslali na fakturační adresu místo na dodací (byla odlišná od fakturační), bylo vše OK.

• možnost nakupovat i přes internet
    • nenašel jsem slabiny

velký výběr zboží za dobré ceny a ochotní prodejci

• skvělá cena výrobku
    • delší dodací lhůta

vřele doporučuji

• přehledné, rychlé
    • bylo zaplaceno prevodem a zbozi dorazilo na dobirku. Ale chyba byla obratem napravena

určitě bych tu nakupoval