spokojenost s komunikací, dodání zboží

• u šatů jsou kromě konfekční velikosti i míry přes prsa, pas + délka
    • neskutečně rychlé dodání (komunikovali jsme spolu chatem kolem půlnoci a ráno byly šaty zabalené a odeslané)

U šatů jsou kromě konfekční velikosti i míry přes prsa, pas + délka.
    Neskutečně rychlé dodání: komunikovali jsme spolu chatem kolem půlnoci a ráno byly šaty zabalené a odeslané a druhý den jsem je měla

Rychlé dodání, kvalitně zabalené zboží - nezmačkané.

• Šaty majú na niektorých miestach poškodený vzor,musela som si to opraviť, krajcirstvo neodviedlo dobrú prácu.

Reakce obchodu SALON MIERVA

Dobry den, nevime o tom, ze bychom Vam posilali poskozene saty, na naseho vyrobce luxusnejsi rady satu nam jeste ani jedna stiznost neprisla, nicmene nas mrzi, ze jste nas vubec nekontaktovala, mohli jsme to nejak vyresit k Vasi spokojenosti.

Profesionalny pristup k zákaznikovi a poradenstvo

Vše tak,jak je na obrázku včetně informací o velikostech.

• nádherné šaty, přehlednost stránek a rychlost dodání

• Velmi rychlé a bezproblémové dodání
    • o žádné nevím

• Rychlé dodání, dobré balení,velikost odpovídá

perfektní komunikace doslova ve dne v noci... smekám a hodnotím opravdu za vstřícný a ochotný přístup

• Komunikace s obchodem byla skvělá, byli vstřícní a ochotní.

krásné šaty,velmi rychlé dodání

• Nakupovala jsem poprvé a naprostá spokojenost. Takových je málo. Doporučuji

Reakce obchodu SALON MIERVA

Zdravíme a mockrát Vám děkujeme za krásné hodnocení, moc náš potěšilo!

Šaty moc hezké, vyhovují i na mojí výšku 180 cm. Jen bych očekávala více propasované - jsou širší v pase.

• Rýchle odoslanie,profesionálny prístup.

zboží na skladě a ryychle dodáno, maximální spokojenost

Tovar, ktorý som si objednala "Stříbrné šedé krátké šaty s kabátkem 42"
    mi bol doručený na Slovensko od odoslania do 3 dní. Komunikácia so zástupcami obchodu je na vysokej úrovni. Ochotu, ústretovosť a poradenstvo vo veci predaja, platieb, dodania tovaru a zároveň poradenstvo ohľadne veľkosti, farieb a podobných otázok v súvislosti s objednávaným tovarom hodnotím najvyšším možným počtom bodov. Zároveň chcem upriamiť pozornosť na vysokú kvalitu tovaru, farebné zobrazenie úplne súhlasí s fotografiou na stránke e-shopu. Veľkosť, ktorú som si objednala - č. 42 zodpovedá úplne detailne, nie sú potrebné žiadne úpravy. Šaty sú nádherné, exkluzívne. Týmto vyjadrujem svoju vysokú spokojnosť a nákupy v "SALONE MIERVA" odporúčam všetkým, ktorý majú záujem o seriózny, spoľahlivý prístup k zákazníkom a 100%-nú kvalitu tovaru. Pri ďalšej príležitosti sa určite bez váhania vrátim na nákupy v "SALONE MIERVA".
    Vrelá vďaka pani Mierva. :) :) :)

Reakce obchodu SALON MIERVA

Vážená paní Janičko, mockrát Vám děkujeme za tak krásnou recenzi, jsme opravdu rádi, že se šaty líbí a sedí, a že se náš nový výrobce šatů líbí zákazníkům. Nesmírně si ceníme Vašeho času, že jste hodnocení napsala do takových detailů. Takže ať se svatba vydaří a šaty se krásně nosí, ještě jednou moc děkujeme!
    Salon Mierva

Naprosto úžasný, a rychlý obchod.. šaty dorazily a byly snad ještě krásnější než na fotce ❤️

Rychlé vyřízení objednávky

• velký výběr společenských šatů
    • dobře zpracovaný e-shop včetně návodu , jak vybírat a měřit

Obchod bych 100% doporučila. Přestože jsem objednávala v sobotu, již v neděli jsem měla zprávu o zpracování objednávky i objednání dopravy. V úterý jsem šaty měla. Pečlivě a bezpečně zabalené v prodyšném papíru.