• Rychlé dodání, zboží za dobrou cenovku. Navíc moji oblíbení jezevčíci na eshopu.:-)
    • O žádné nevím

Informace od budoucího majitele e-shopu:
    V současné době dochází ke změně majitele e-shopu. Stávající majitelé právě provádí inventuru.

• komunikace žádná
    • zboží jsem zaplatila a žádné zboží ani info kdy bude zboží odesláno mi nebyly ze strany obchodu ani po 10 dnech od objednávky poskytnuty
    • objednávku, kterou jsem měla zaplacenou, jsem zrušila, peníze mi zatím nevrátili...

Objednávala jsem v tomto obchodě po třetí, před tím jsem byla velice spokojena a nebyl žádný problém, zboží bylo doručeno velice rychle, teď při poslední objednávce, když se týden nic nedělo, jsem začala objednávku urgovat - telefony nikdo nebere na maily také nikdo nereaguje, takže komunikace žádná po 10dnech jsem tedy objednávku zrušila, platbu mi do dnečního dne nevrátili, budu kontaktovat COI, popř. podám trestní oznámení...

• Super ceny
    • Rychle dodani,az na moji posledni objednavku,ta trvala tyden nez mě ji dorucili, jindy to byva rychlejsi
    • Zbozi vypada,ze neni skladem,ale pokud konkretni zboží rozkliknete,tak zjistite,ze je zbozi do 2 dnu naskladneno. Na toto jsem jiz zvyklá, ale na zacatku to bylo dost matouci a diky tomu jsem objednavala 2x u jine spolecnosti.
    • Na jeden muj dotaz me jeste neodpovedeli, asi se budu muset dotazovat znovu
    • Nelze platit kartou online, tak vyuzivam prevod, i diky tomu se objednavka zdrzi

• Uplynulo přes 10 dní od objednávky a obchod se mi ještě neozval, byť zboží bylo skladem

Není co doporučit.

• NEDOPORUČUJI.
    • NEKOMUNIKUJÍ, zboží ani neposílají!!!

jeví se jako dobrý eshop, klamou zákazníky

• Zboží stále nedorazilo, nebyla jsem informována z jakého důvodu. ? ? ?

• Super ceny
    • Neznám

Doporučuji :-)

• Dobrá cena, nízké poštovné, hezké zboží

Jsem spokojena :-)

• cokoliv si objednám do druhého dne mám zboží připravené na prodejně
    • žádný

všem doporučuji

• Výhody žádné!!Obchod NEKOMUNIKUJE!! Zboží jsem objednal výhradně takové,které uvádějí "NA skladě 5 kusů" A NIC
    • Obchod klame zákazníky.Telefon v odpoledních hodinách neberou. Psal jsem stížnost 7.dubna a do dnešního dne 13.května neodpověděli.

Obchod bych přejmenoval " Spokojená zvířátka-NESPOKOJENÍ zákazníci. Co je platné, že uvádějí výhodné ceny, když nic nedodávají!!!!

• Rychlé vyřízení objednávky a možnost osobního odběru.

• komunikace se zákazníkem

Nevěrohodný

• Nevím.
    • Nekomunikace.

Potvrzení objednávky odpovídalo požadovanému a objednanému zboží. Dodáno bylo však zboží v jiném balení (objednány byly 3ks krmiva v balení 1 kg, dodáno však byl 1 ks krmiva v balení 3 kg). Na faktuře byly však uvedeny 2 druhy krmiva v balení 1 kg (1.druh 2x1 kg, 2. druh 1x1 kg), přestož byl dodán pouze jeden druh krmiva. Ode dne dodání obchod nekomunikuje. Není možno se telefonicky dovolat a obchod nereaguje ani na zaslaný e-mail s popsánim celé záležtosti a s dotazem s návrhem řešení.

• prostě vše funguje a zboží je kvalitní
    • nemám

Super, jen tak dál :-)

• Fajn ceny
    • Zbozi

• Žádná komunikace ze strany obchodu, neberou telefon, neodepisují na emaily, Zboží mám již zaplacené několik dní a nedoručeno! \hrozné jednání, za mě nedoporučuji!!!

Z mé strany rozhodně žádná objednávka neproběhne, ani Vám to nedoporučuji.

• Osobní vyzvednutí a dobrá dostupnost prodejny.