Neuvěřitelná drzost obchodu. Na stránkách u světel uvedeno, že zboží dodají do týdne. Po objednání vám napíšou, že zboží bude za měsíc. Po měsíci a půl zjišťujete kde tedy světla jsou a oni vám s klidem řeknou, že ještě musíte měsíc počkat. Komunikace z jejich strany žádná. Pokud se ozvete vy, tak jen výmluvy....

• Udelala jsem objednavku potahu do auta pro meho pritele(jako darek k Vanocum). Jenze jsem nevychytala zadni potahy. Panove ze spoiler-tuning mi velice vysli vstric. Zadni potahy si vzali zpet a vyrobili ty spravne. Velice jim dekuji za vstricnost, spolehlivost a rychlost. VELKE diky!!!!

Nic nemam

Velmi spokojen..rychlost vyřízení,spolehlivost

děkujeme za recenzi.

• Rychlé dodání zboží a v pořádku.

díky za recenzi.

Po objednání zboží nás brzy kontaktoval prodejce pro upřesnění objednávky a po domluvě docela rychle dodali!!! Celková spokojenost z naší strany !!!

děkujeme za recenzi.

zboží jsem objednal, ihned potvrzena objednávka, 10 dnů již žádná reakce např. nemáme, nechceme, kašlem na Vás.

Reakce obchodu Spoiler-tuning

dobrý den, děkujeme za komentář...ano, bylo objednáno zboží s dodací dobou >10 dní, jak je uvedeno v info emailu. děkujeme za pochopení.

• Zboží jsem měl objednané cca 10 dnů a zatím nedorazilo

dobrý den,

děkujeme za recenzi - ano, viz. výše, u některého zboží jsou dodací lhůty delší než 10dnů, jak je uvedeno v info emailu.

děkujeme za pochopení.

Paráda ,vše OK

• objednávka z domova

• kvalita
    • dobrá cena

děkujeme za recenzi.

• rychlé dodání vysoká kvalita výrobku

velmi kvalitní a přesné zpracováni

díky za recenzi.

Reakce obchodu téměř okamžitá,dostalo se mi vysvětlení,kde jsem zjistil,že mi zboží nevyhovuje a obchod byl ochoten ihned objednávku zrušit což nebývá zvykem u jiných obchodníků.

děkujeme za recenzi.

• inzerují zboží které nemají

Reakce obchodu Spoiler-tuning

dobrý den, děkujeme za komentář. Omlouváme se, zboží bylo staženo z nabídky výrobce. děkujeme za pochopení.

Zboží dorazilo v pořádku a velmi rychle . Po tel. mi pán dobře poradil jaké zboží vzít

děkujeme za recenzi.

S dodávkou spojleru nejsme spokojeni. Přišel poškozený již od prodejce. Nebylo to vinou dopravy, protože v místě poškození byl obal zesílený.

Reakce obchodu Spoiler-tuning

dobrý den, děkujeme za recenzi. Pokud je s výrobkem jakýkoliv problém, neváhejte nás prosím kontaktovat a vše vyřešíme. děkujeme za pochopení.

SUPER JEDNÁNÍ

díky za recenzi.

• Zboží bylo dodáno rychle a v pohodě
    • Doporučení české pošty bylo katastrofální ....byl to dárek pro přítelkyní a pošta nebo spíš kurýr pošty to předal přímo přítelkyni takže bylo po překvapení

obchod v pořádku rychlé odeslání ale česká pošta katastrofa nechápu jak může balík na jméno Pepa Vomáčka předat osobě jménem Lenka Novotná např ... jména jsou smyšlené jen pro příklad

Reakce obchodu Spoiler-tuning

dobrý den, děkujeme za komentář.

• Jsem s obchodem velmi spokojená, všem doporučuji zde nakupovat. Výborná komunikace s tímto obchodem.

děkujeme za recenzi !

• objeednávka byla Moje první !

Rychlé objednání !