cena

• Ochotné jednání
    • Rychlé vyřízení
    • Dárek

Vřele doporučuji

• příjemné a profesionální jednání
    • skvělé ceny

Obchod BellaNotte rozhodně doporučuji. Vše bylo vyřízené rychle a profesionálně a ještě jsem obdržela dárek zdarma.

• - skvělé ceny
    • - vstřícné jednání
    • - rychlé vyřízení
    • dárek zdarma potěší

Velká spokojenost, doporučuji

• Objednal jsem si dárek pro přítelkyni. Dorazil prostřednictvím České pošty balíkem Do ruky hned druhý den.

Bleskově odeslali mou objednávku, přiložili dárek zdarma a mně dorazil balík Do ruky hned druhý den. Děkuji obchodu Bella Notte. Pavel

• Nákup po telefonu podprsenek Calvin Klein. Ochotně mi vše připravili a zboží i s dárkem zdarma dorazilo během 48hod. Tyto podprsenky vřele doporučuji pro kvalitu materiálu.
    • Mají pouze jednu prodejnu v Praze.

Vřele doporučuji, paní ví o čem mluví a dokáže poradit.

• příjemné jednání
    • rychlé vyřízení
    • nemám

Při nákupu v obchodu BellaNotte jsem byla moc spokojená. Vybrala jsem si podle ceny. Telefonicky jsem si ověřovala objednávku, paní byla milá. Další nákupy i pro manžela pořídím asi zase u BellaNotte.

• Možnost osobního odběru.
    • Otevřeno v sobotu.
    • Telefonická pomoc.

Oceňuji možnost osobního odběru v Praze. Nevěděl jsem si navíc rady s výběrem, stačilo zavolat na číslo a se vším mi pomohli.

• Při nákupu jsme využili telefonickou objednávku. Asistentka velice ochotně poradila, zboží jsme obdrželi do 2 dnů.

Velmi milá asistence, rychlé vyřízení objednávky a zboží jsme vyzvedli osobně v prodejně s garancí internetové ceny.

• Ochotné asistentky poradí po telefonu
    • Perfektní ceny
    • Garance výměny zboží

Manželce kupuji dárek a nevěděl si rady s výběrem velikostí. Asistentky mne při nákupu po telefonu navedli a vše dopadlo na 1.