• Rychlá dodací lhůta
    • Široký sortiment
    • Zboží v akci

Dávkovač používám v kuchyni na jar.Jsem moc spokojena.Obchod mohu jedině doporučit.

Přišlo mi poměrně obtížné najít rozumně vypadající mýdlenku a v obchodu Spirella jsem takovou našel. Bohužel dobře vypadala jen na fotce, která byla zjevně retušovaná, aby vypadala lépe. To co na fotce působí jako hladká nerezová plocha je ve skutečnosti jen laciná chromová glazura na porcelánu. Tedy je třeba si dávat pozor, že na fotkách může zboží vypadat lépe, než jaké je ve skutečnosti.

• Jediný sprchový závěs, který má požadované rozměry

Jsem spokojena, zboží dorazilo v pořádku.

• Hledala jsem dávkovač mýdla se širším dnem a toto zboží jsem právě našla v tomto obchodě.
    • Nezjistila jsem žádné nevýhody.

Byla jsem velmi spokojená, mohu jen doporučit.

• Nejlevnější ceny doplňků na trhu. Naprostá spokojenost. Velmi dobře zabaleno, vůbec nic nerozbito.
    • Na žádnou jsem nepřišla.

• Barva výrobku neodpovídá fotografii v e-shopu.

• Jednoduchost, přehlednost

Určitě doporučuji využít.

• Domnívala jsem se, že to, co je uvedeno v nabídce e-shopu a též vyobrazeno, včetně popisu a rozměru zboží, po objednání skutečně obdržím. Po učiněné objednávce a toho, co jsem obdržela, žádné výhody tento obchod nemá.
    • Špatné popisy zboží, neodpovídají skutečnost, dlouhá dodací lhůta.

Rozhodně nedoporučuji, nevěrohodné a nepravdivé popisy v nabídce zboží.

Vse OK.

• Žádný když zboží nedostanete
    • Nedodá zboží

Špatný

• Rychlost, široký sortiment
    • Nevím

Super

• nevím

Vše proběhlo v pořádku i při platbě předem a rychle.

Služby byly standardní, dodání rychlé. Doporučuji nákup v tomto obchodě.

• pohodlí domova k výběru
    • vyšší ceny

potřebovala jsem koupit, co jsem chtěla a našla to v tomto obchodu, jsem spokojená

• jsou drazí

• mohu si vše v klidu prohlédnout a porozmýšlet o nákupu
    • v kamenném obchodě jsem takový koš nesehnala..jen jsem koupila nádobku na mýdlo a kartáčky

jsem maximálně spokojena...jak s ochotou(před zakoupením výrobku jsem psala mail)
    tak i s rychlostí a cenou

pěkné moderní doplňky za příznivé ceny
    rychlost dodání

• Jediná výhoda proč jsem zadal objednávku u nich bylo to, že měli mít zboží skladem. Nicméně to samé zboží jsem sehnal cca o 50kč dráž cca po 7 dnech při čekání na potvrzení k vyzvednutí v Hornbachu na Černém Mostě.
    • Ačkoli bylo uvedeno zboží skladem s vyzvednutím na jejich výdejním místě ani do týdne nedorazilo potvrzení na vyzvednutí zboží. Jediný email z eshopu byl 5.1. z [email protected]
    • Vážený zákazníku,
    • Vaší objednávku č. 1513000962 z e-shopu spirella-shop.cz jsme přijali a nyní se zabýváme jejím vyřizováním.
    • S pozdravem
    • DOMO Service, spol. s r.o. LEIFHEIT CZ a.s.

Nevím co bych na to řekl. První dojem uděláte jen jednou a toto byla první zkušenost s jejich eshopem. Zboží jsem vybral na jejich stránkách náhodně. Komunikace ze strany eshopu k zákazníkovi minimální. Nejedlano se zas o tak drahou položku tak jsem neřešil, kde objednávám.

• přehlednost stránek, rychlé dodání, dobré ceny

• Pohodlný nákup z domu.
    • Jedine vy ste mali požadovaný tovar.

Som spokojná s obchodom a preto by som ho doporučila aj svojim známym.