• Zbozi zaslano extremni rychlosti
    • Spatna komunikace
    • Zbozi nevypada jako na webu
    • Rytiny nevypadaji tak, jak je prezentovano na webu

Pri nespokojenosti s vyhotovenou zakazkou obchod argumentuje pouze tim, ze byla zhotovena "presne podle zadani".. To je jejich odpoved na vsechno.
    Jejich komunikace je defenzivni, a to i v pripade pokusu o reseni domluvou. Defenzivni, vyhybava, ignoruji emaily.
    Jejich komunikace neumoznuje, aby byla reklamace vyrizena napravou a v zajmu obou stran.
    Bez sebemensiho pokusu o konzultaci opravi zakazku "dle zadani" a co nejrychleji odeslou zpet zakaznikovi.
    Kvalitou zpracovani se nezabyvaji. V pripade stiznosti na kvalitu prace prichazi odpoved, ze uz to delaji 10 let a ze chyba neni na jejich strane.
    Stiznosti mnoha dalsich nespokojenych zakazniku se s timto zhruba shoduji.

• ---------------------
    • POZOR, jsou to podvodníci, v neděli 3.6.2012 jsem si objednal zboží, zaplatil převodem a do dnešní dne mi zboží nepřišlo, žádná komunikace, mají vypnutý mobil. Nezbývá nic jiného, než je nahlásit ČOI.

POZOR NA TUTO FIRMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• pozor podvodníci, objednané zboží nedodávají,

nedoporučuji, je zde potřeba ČOI

• Naprosto nic, jen na internetu mají pěkné zboží ale nedočkáte se ho.
    • Žádná komunikace.
    • Nespolehlivý obchod.
    • Nereagují na připomínající e-mail, že jsem měla objednanou zásilku.
    • Naštěstí jsem volila platbu dobírkou, jinak bych asi byla pěkně naštavaná....Takhle se jen kamarádce omlouvám, že pro ní nemám dárek :(

Nedoporučuji, na balíček čekáte dlouho a nakonec se ani nedočkáte. Rozhodně nic neplaťte dopředu!!!

• hrozné jednání
    • reklamace probíhala několik měsíců, přičemž jsem se musela připomínat
    • reklamovaný prsten dorazil zpět poškrábaný
    • "dárek za způsobené komplikace" nedorazil :)

důrazně nedoporučuji

• Zboží jsem objednala, nedošlo. Hrozná komunikace, spíš žádná. Žádné odezvy ze strany obchodu.

Nedoporučuji tento obchod

• platba předem a žádné zboží doposud néni doručeno, žádná reakce na e-mail, telefon uvedený na internetových stránkách je přesmerovaný do hlasové schránky..

nedoporučuji tento obchod z výše uvedených důvodů.

• Velmi strucny email o odeslani zbozi.
    • Zbozi objednano, zaplaceno prevodem, neobdrzeno do dnesniho dne, nikdo nereaguje - infolinka presmerovana do hlasove schranky, ani ostatni tlf. nikdo nezveda, na emaily neodpovidaji

Nedoporucuji.