21.7. potvrzení objednávky
    10.8. první a poslední info, že je objednávka storno.

• nekomunikuje
    • zboží nedodáno
    • dlouhá dodací lhůta

Objednal jsem si zboží přes internet před 8 dny a zboží nedorazilo! při pokusu o telefonní kontakt byl neúspěšný (prý dovolená) Když už provozuji e-shop tak v případě dovolené na stránkách tuto informaci uveřejním aby zákazník věděl že zboží nebude expedováno! Tady nic takového nebylo. Tento e-shop je nespolehlivý a nejsem spokojený.

• Tovar mi neprisiel este a to su dva tyzdne objednal som si v inom eshope

• Tovar do dnešného dňa mi nebol doručený,
    • Katastrofa,už v obchode nebudem objednávať.

• Zbozi nedoslo a obchod neodepsal na dotaz.

Zbozi bylo skladem a melo dorazit do 2 dnu, po tydnu jsem psala email pro informace o zbozi a zadna zpetna vazba neprisla

• Jestli se to dá nazvat plusem - po telefonátu a prověření skutečného stavu objednávky bylo ochotně vystaveno storno a do 5 dní jsem měl blokované peníze zpět na účtu.
    • Uvádějí zboží skladem s dodáním do dvou dnů, skutečnost je ovšem jiná a ani se nikdo neobtěžuje vás informovat, dokud tam nezavoláte a neprověříte skutečnosti. Objednávku jsem hned při prvním telefonátu zrušil, jelikož dodání by trvalo dlouho (kdo ví jestli).
    • Nepravidvé informace na eshopu o skladových zásobách a době dodání
    • Žádná zpětná vazba od eshopu
    • Několik dní po objednávce se nic neděje, žádní info o prodloužení dodání, či naopak o odeslání

Chce se to hodně co učit, na dnešní dobu eshop službami a logistikou hodně zaostává, alespon z osobní zkušenosti. Přeji at se podaří zlepšit a pak by to mohlo být fajn.

Bohužel musím boty vrátit. Velikost vůbec neodpovídá označení a jsou malé. Věřím, že nebudu překvapený sám. Asi by bylo dobré na to upozornit dopředu...? Jinak distribuce velmi rychlá.

• Obchod nabízí něco, co není schopen dodat. Následně nedodržuje vlastní obchodní podmínky.
    • Nesolidní obchod, pozor na něj.
    • Porušuje obchodní zákoník.

Obchod po uzavření objednávky následující dny stornoval objednávku bez náhrady škody z důvodu přerušení dodávky v jeho dodavatelském řetězci. Bez náhrady, návrhu řešení nebo jakékoliv kompenzace. Prodejce jeho jednání považuje za zcela standardní. Nedoporučuji.

Dobrý den držák na skútr nedorazil kompletní ale obchod velice rychle zareagoval a poslal novy
    Bezvadný přístup ještě jednou děkuji

• dlouhá dodací lhůta

Objednávku jsem zrušil, neboť zboží ani za tři týdny nedorazilo - prý problémy se skladem, dodací lhůta byla cca 3 dny. Já bohužel za týden odjíždím na motodovolenou, takže na objednaný díl už celkem pospíchám... :-( Koupil jsem ho jinde...

• Zboží bylo na skladě a proto jsem se rozhodl pro tento obchod. To že mají problémy se skladem jsem se dozvěděl až po urgenci dodávky. Neseriózní jednání. Po týdnu nevím, kdy bude zboží dodáno.

Neseriózní jednání.

• nizke ceny
    • velky vyber moto dilu
    • Dodaci doba 14 dnu, i kdyz u produktu byla dodaci doba 2 dny

Zbozi ktere melo byt u mne do 2 dnu dodano az po urgenci o 14 dnu. Na email neodpovedeli a dovolat se taky zadna slava. Obchod dobry pro nekoho, kdo nespecha.

Nevím, zkrátka rozčarování. Objednávka vytvořena, přišla zpráva o přijetí objednávky. Pak dlouho nic. Zaslal jsem dotaz co je s mou objednávkou, odpověď za dva dny, že zboží je vyexpedováno a omluva kvůli technickým problémům. Chápu, může se stát. Od té doby se opět nic neděje, žádná zpráva o stavu balíku, číslo pod kterým odešla, zkrátka nic. Takže čekám, čekám, cekam....... Za mne příště také nic.

• Rychlost a cena super

• přehledný eshop
    • zboží skladem a termín doručení za 2 dny........ha ha ha.zakázka zaevidována,ale po týdnu se již dále nikdo neozval a zboží nemám.

Online obchod ktori nabizi zbozi ktere nema na sklade a ani nema poznamku zda zakaznikem vibrane zbozi skladem je ci nikoli. To ma za nasledek ze zakaznik ceka a ceka a ceka do doby kdy sam napise do obchodu ktery mu az pote zdeli "prominte ale dodavatel nema zbozi na sklade" .... So fuck off .... 1) vzali jste si odemne osobni udaje 2) okradli jste me o cas 3) visledek je ze nemam nic. Rozhodne mam plny brile "spolecnosti" ktere nemaji ani sklad a jenom preobjednavaji od skutecnych dodavatelu.
    Nedoporucuji ..... v zadnem pripade !

Reakce obchodu Speedmoto.cz

tady na tuto recenzi musíme opravdu reagovat, protože je nesmyslná. Objednal jste zboží u kterého máme uvedenou dostupnost "na objednávku". To znamená, že se musí zboží objednat u dodavatele, který bohužel momentálně baterii nemá skladem, což je bohužel v dnešní době smutný standard. Informován jste byl druhý pracovní den. Trošku slušného chování by neuškodilo!

objednavka jeste neni ani spracovaná

všechno klaplo v pohodě, spokojenost :-)