• velký výběr
    • objednané zboží došlo vše a v pořádku
    • byla jsem spokojená

• Slušené jednání a ochota
    • Široký sortiment
    • Rozumné ceny
    • Umí zabalit zboží tak dobře, že přežije i hrůzostrašné zacházení ze strany pošty. Balík vypadal jako by ho přejel tank, ale všechno včetně skleněných lahví bylo bez poškození.

Tento obchod můžu jenom doporučit. Z českých prodejců asijských potravin mi přijde nejlepší.

• Super obchod.
    • Velký výběr zboží za dobrou cenu.
    • Velmi příjemný a ochotný prodávající.

Doporučuji tento obchod navštívit.

• Doporučuji pro příjemné a taktní jednání :)

Osobně jsem navštívila obchůdek a byla příjemně překvapená, vlídným jednáním a vstřícností.

doporučuji pro velmi pěkné jednání

• Rychla komunikacia a spociatku ochota.
    • Ryzovar.
    • Popis, informacie o tovare ziadne:http://son-vnprodukty.cz/101-r%C3%BD%C5%BEovary
    • V manualy naparovacie sitko je, dodané nieje! Vraj sa nedodava:)))
    • V kazdom ryzovare ktory som kupil, naparovacie sitko bolo.
    • Odmerka na na vodu a ryzu dierava, tecie z nej voda.

Prvy nakup, prvy problem.
    Namiesto toho aby sa problem snazili vyriesit, ospravedlnia sa a povazuju vec za vyriesenu.

Uz tam nikdy nic nekupim!!!

NEODPORUCAM!!!

Reakce obchodu Šon - Pravé vietnamské produkty

Záleží na modelu a výrobci, chápu, že Vás to rozčílilo, ale peníze včetně poštovného za vrácení Vám vrátili ne? Pokud ano, nic jste tím netratil. Pokud ne, je to na žalobu, ale předpokládám, že to proběhlo zákoně, když tu o tom nic nepíšete.
    Myslím, že je to normální obchodní praxe, zboží Vás zklamalo, tak ho vracíte, důležitý je, jestli z toho dělá obchod problém a nebo to správně přijme a prostě a jenom zrušíte smlouvu, a pro Vás je to jakobyste nikdy neuzavřel objednávku.
    Jestli to tak bylo, pak firma zaplatila dvakrát poštovné, a věřte mi, že pokud by měli sítko, pak ho pošlou (poštovný zplatí dvakrát stejně, ale aspon prodají rýžovar), takto z toho jsou jen v mínusu, takže Vaše podezíravost, že by Vám nechtěli dát sítko jen tak na truc není na místě.
    Správce heurékového účtu pro firmu Šon

• Zajímavé zboží, které běžně neseženete, pokud máte daleko do Sapy

Ingredience pro asijskou kuchyni, které budete marně shánět, pokud nejste z Prahy.
    Dobrá komunikace, přehledné stránky, rychlé vyřízení objednávky, velmi příjemný přístup k zákazníkovi
    Doporučuji!!!