• Zajímavé produkty
    • Dobře zabalené zboží
    • Delší dodací doba

Zboží dorazilo za 6 dní od dokončení objednávky. Pokud nespěchám, tak není problém. Zboží bylo dobře zabalené, aby se při přepravě nezničilo. Nemám s tímto e-shopem problém a doporučuji.

• Vstřícné a příjemné jednání
    • Velký výběr produktů

• Velmi dlouhá dodací doba
    • komunikace nulová
    • dodání nekompletní obj.

• Ze začátku ochota,potom ignor

Nákup přes e-shop. Zboží jsem zaplatila 6.10. Poté 10. večer a 11.10. během dne jsem psala zprávu do chatu na jejich stránkách. Tam mi nikdo neodpověděl. (A to je tam psáno, že odpoví hned). Psala jsem tedy ještě na email obchodu...pak na you tube dotaz, jestli má někdo zkušenost s obchodem,že nikdo nereaguje na moji zprávu. (Pod video, kde někdo vařil a doporučoval obchod). Vzápětí se pod můj příspěvek ozval pan Šon. Poté mi i volal. Přes sms jsme se dostali k tomu,že moji platbu nemohl spárovat,ale že je už vše v pořádku a že zítra(12.10.) zboží odešle...dne 13.10. jsem panu Šonovi psala email,že zprávu od dopravce nemám. Odepsal,že se na to koukne a dá mi vědět...14.10. už nereaguje...dnes je 15.10. a pořád žádná zpráva od něj...jsem naštvaná. Nemám zboží a ani peníze nazpátek nejspíš nedostanu...NEDOPORUČUJI! Nelíbí se mi,že jako zákazník musím prodávajícho uhánět a upozorňovat ho na neodeslání zboží.

• Perfektně zabalená zásilka, vše došlo v pořádku
    • Osobní přístup

• Vše na jednom místě
    • Bohatý sortiment
    • Ochota a vstřícnost
    • Perfektní komunikace
    • Příjemné ceny
    • Ani po několikátém nákupu jsem na nic nepřišla

Vždy dodání do několika dnů, v případě živých bylinek dohoda o odeslání, aby se balík neválel někde na poště přes víkend.
    Zboží skvěle zabaleno, často objednávám sklo, nikdy se nic nerozbilo.
    V poslední době rozšířený sortiment o bylinky a semínka.
    Tenhle obchod s radostí doporučuji.

Tento obchod som si vybral lebo mali všetky potrebné suroviny ktoré som zrovna potreboval. Urobil som objednávku a čakal. Zhruba po týždni bola objednávka odoslaná kuriérom. Po prijatí som zistil že jedna vec chýba (chilli vločky na kimchi). Obrátil som sa preto na obchod, komunikácia cez FB, pán bol veľmi ústretový a na vlastné náklady chýbajúce chilli poslal.
    Obchod odporúčam a určite som tam nenakupoval naposledy.

“Perfektní komunikace,přehledné stránky ,zboží dorazilo v pořádku a hlavně rychle,jistě to nebyla poslední objednávka .a děkuji Ruda Kbely ”

• velký výběr
    • rychlá a vstřícná komunikace
    • slušné ceny
    • zboží dobře zabalené
    • pokud nastane problém, je vyřešen k oboustranné spokojenosti
    • Nelze platit kartou

Super obchod! Doporučuji vyzkoušet!
    V poslední zásilce jsem mimo jiné našel i milý vzkaz a drobný dárek - přesně takové maličkosti, které vykouzlí úsměv a udělají lepší den, zajistí, že se člověk do takového obchodu rád vrátí.

• Velký výběr
    • Slušné ceny
    • Skvělá komunikace pokud potřebujete poradit

Vřele doporučuji

Velmi nerad dávám negativní hodnocení, protože se sám pohybuji v tomto odvětví a vím, že to není jednoduché.
    V eshopu jsem pro kamaráda na narozeniny potřeboval zakoupit určité produkty.

V pondělí jsem poslal dotaz přes formulář. Nikdo mi neodpověděl, tak jsem se telefonicky ve středu dotázal, jak to se zbožím vypadá.
    Bylo mi sděleno, že zboží bude možno expedovat ve čtvrtek.

Dle dohody jsem si udělal objednávku, do poznámky napsasl, že to nutně potřebuji jako dárek na pátek a že chci být informován o expedici.
    Ve čtvrtek mě nikdo nekontaktoval, v pátek jsem si musel opět sám zavolat, aby mi bylo sděleno, že to nebylo expedováno.

Takže komunikace nula a celkově hodnotím velmi špatně a nemohu eshop vůbec doporučit.

Tomáš

• velky vyber
    • dobre ceny
    • neda sa platiti kartou
    • doprava iba cez ppl za pomerne vysoku cenu (osobny odber neratam)

• Bohatý výběr, slušné ceny a vstřícný pan Šon.

Mám s tímto obchodem již dlouhé zkušenosti. Nebudu se rozepisovat, protože bych stejně psal jen chválu.
    Prostě a jasně: Tento obchod vřele doporučuji!
    Přesvědčte se sami. :-)

• Široká nabídka za dobré ceny. Velmi vstřícný přístup k zákazníkovi.

• Milá obsluha
    • Široký výběr
    • Přijatelné ceny

Rozhodně doporučuji, dá se sehnat vše, včetně čerstvého ovoce a bylinek.

• Velice doporučuji pro taktní a milé jednání. Rychlé dodání zboží ve výborném stavu. Kamenný obchůdek velice líbivý, příjemná atmosféra. Jako malé království plné pokladů :))
    • -

Doporučuji :)

• Rychlá dodávka, velmi slušné jednání (návrh balení zadarmo a vrácení přeplatku obálkou v krabici)

Spokojena, nákup doporučuji, zboží podle představ, určitě ještě využiji.

• -byla jsem velmi spokojena

Do obchodu se rada vratim, protoze vse probehlo v poradku a k.me spokojenosti..Doporucuju!!

• velký výběr
    • kvalitní potraviny
    • možnost ochutnat čerstvé exotické ovoce

Objednávka přišla rychle, prodejce byl velmi ochotný.