• Hruza,nic nedorazilo

• veškeré

Naprostá katastrofa a zcela NEDOPORUČUJI!!!!!

Zboží jsem objednala 25.1 a dodnes, 7.2! ze strany obchodu ani zmínka.

Dvakrát jsem psala email, kdy zboží přijde a žádná odpověď. Posléze jsem zkusila telefonický kontakt, ale dovolala jsem se akorát do hlasové schránky.

Ačkoliv zboží, které jsem zakoupila bylo i v jiných konkurenčních obchodech, a to podotýkám znatelně levnejší (až o 600 kč!) nakoupila jsem z toho důvodu, že požadovaná velikost byla jen u tohoto "prodejce".

Tudíž jednoznačně a zcela nedoporučuji. Nevíte, co je s objednávkou, do firmy se nedovoláte a nedopíšete, ceny předražené. Aspirace na ČOI.

• Nepodařilo se mi spojit přes telefonní číslo a to jsem zanechala zprávu ve schránce mobilníc.A ani přes email my nebila dosud poslána odpověď.

Zboží mají krásné ceny též až na komunikaci a dodání zboží.

• vetsi sortiment
    • komunikace ,dodání

Nevhodne tam nakupovat

• objednal jsem,
    zaplatil předem (bože, to byla chyba),
    zboží nedorazilo,
    obchod nekomunikuje.

2k vtahu,
    nedoporučuji!

• obchod nekomunikuje kdy dorazi zbozi

• Objednala jsem si 3 boty, po 4 pracovních dnech mi oznámili že 1 nemají, bez omluvy, načež čekám již 14 dní na doručení zbylých 2 párů bot.

Výrazně nedoporučuji, pokud se chcete objednávky dočkat v normálním termínu.

Hrůza

• levné zboží oproti konkurenci
    • doprava
    • doba vyřízení

• Zboží jsem objednala 28.2.2016 do dnešního dne nedorazilo.
    • Na e-maily nikdo neodpovídá a telefon mi nikdo nezvedá.
    • Neseriozní jednání.

Nejsem vůbec spokojená s tímto obchodem. Vůbec netuším v jakém stavu je má objednávka, zda dorazí nebo ne. Na uvedených kontaktech nikdo nekomunikuje.

• Dodací lhůta

• Celkem menší výběr,pokud toto zboží stejně objednáváte po obdržení objednávky,můžete využít celou nabídku obchodu v Anglii.MR

Pokud někdo bude chtít zboží které nabízíte,doporučím!

• široký výběr zboží, přijatelné ceny a velmi vstřícná kominukace