SUPEROBCHOD

• Dobrý

• velký výběr

• Slušná cena.
    • Rychlé zaslání.

• rychlost vyřízení a doručení

• Rychlé a spolehlivé o

nakupoval jsem poprvé vcelku spokojen

Zboží dorazilo v pořádku a rychle. Můj první nákup. Nemám žádné negativní poznatky. Obchod mohu doporučit.

Jsem naprosto spokojen.

• Cena výrobku
    • Dodání velmi trvá.

• skoro nulová komunikace, jako solidní obchod tedy nepůsobí

Potom co jsem zboží objednal s informací, že je skladem a u vás doma do dvou dnů, začal jsem být trochu nervózní, platil jsem předem, že ani do tří dnů zboží nebylo zboží odesláno, napsal jsem jim tedy co se děje, vůbec mi neodpověděli, až po týdnu přišla zásilka, která byla v pořádku, o odeslání mě informovali předchozí večer emailem až ve 21:00, což jsem tedy vůbec nestihl registrovat, vetšinou mají eshopy dobrou komunikaci, s tímto jsem se dlouhou dobu nesetkal.
    Už tam nic nenakoupím.

• rychlé jednání

• Rychlá a bezproblémová komunikace

Vřele doporucuji

• Nějaké problémy při doručování na Uloženku a trochu i přes Geis.

Dobrý výběr, dobrá cena, ochota řešit problémy.

• Levné zboží
    • Koupil jsem IP kameru a funguje perfektně

• dobře zabalené zboží
    • nedodržení slíbeného termínu dodání
    • nekvalitní zboží

Když si někdo dá název "solid", tedy solidní obchod, musím mít vyšší nároky na jeho služby a hlavně na "kvalitu" dodávaného zboží a způsob jeho zabalení. Bohužel, koaxiální kabel je asi úplně nejhorší, jaký se dá u nás koupit (neuvěřitelně malý vnější průměr svědčí o špatných elektrických vlastnostech kabelu - např. Mall.cz nabízí za 62,-Kč 15m mnohem kvalitnějšího koaxiálního kabelu). Dodaný dipól VKV asi odpovídá svým provedením jeho ceně, ovšem chybný návod k montáži (s tvrzením, že není osazen symetrizační člen a že ho je nutno dokoupit, což mě pochopitelně nejprve vyděsilo, protože na stránkách prodejce o nutnosti symetrizační člen dokupovat nebyla zmínka) rozhodně se zbožím takto dodán být nesmí ! Dipól sice symetrizační člen obsahoval, ale jak jsem po prvním zapojení zjistil, bohužel s utrženým drátkem, který bylo nutno opětovně přiletovat. Pak již byl dipól funkční. Konektor s gumovou převlečkou jsem obrovské krabici plné dřevěných hoblin (což by bylo jinak skvělé) nejprve vůbec nenašel - teprve, až když jsem separoval odpad do popelnice, tak na mě miniaturní sáček s konektorem a převlečkou vypadl. Proboha, to jste nemohli ten minisáček přilepit izolepou k dipólu, případně ho přišít sešívačkou ke komponentu, ke kterému patří ??? Ono by to chtělo při balení trochu používat mozek ... Konektory Solid také nevypadají nejkvalitněji, ale odpovídají ceně a svůj účel splní.
    PS : pro zajímavost, před cca 10 lety jsem koupil shodný dipól se zcela stejným označením, ale s mnohem lepší svorkovnicí (na pant). Tato inovace se výrobci rozhodně nepovedla.

• Rychlost a spolehlivost