• Koupila jsem želvu na Slevomatu, želva mi byla v pořádku zaslána, ale nefunguje. Emailem jsem s firmou komunikovala a domluvila se, že ji zašlu na jejich adresu, po měsíci se mi vrátila a nikdo neodpovídal na emaily a telefony nefungují. Pak se mi podařilo najít nový email, pán se mi omlouval, že mi způsobili komplikace, ale že se stěhovali a ať zašlu želvu na jejich novou adresu. Balíček se mi opět vrátil, opět nikdo neodpovídá na emaily a nový telefon opět nefunguje. Takže opravdu nedoporučuji, táhne se to už půl roku, dejte si na tuhle firmu pozor. Želva nestála svět, ale jim se určitě za napálené lidi na účty připisuje dost.

NEDOPORUČUJI!!!!! POZOR NA NĚ!!!!!!!!

• Nechápu proč byla moje objednávka zrušena? Možná by stačilo jen napsat, zboží nemáme skladem, omlouváme se! Měla jsem to připravené jako dárek.

Mrzí mě to, stačilo napsat jen nějaké vysvětlení proč, ale to nedorazilo .... !

• Děkuji Vám za super obchod. Rychlé dodání a příjemná komunikace.

Velice rád se zase vrátím

Prosím Vás jak to, že Vám nefungují stránky?? Mám voucher z VykupTo a chtěla jsem ho uplatnit..

• NEDOPORUČUJI

zboží mi nedodali ani po 14 dnech,na moji druhou urgenci odpověděli,že jim zboží nebylo dodáno dodavatelem a proto zrušili objednávku - hodinky palmas breo mají ale pořád na e-mailových stránkách,že jsou skladem?

• Zaplatila jsem vouchery, ale objednávku zboží, které bylo skladem, mi dosud ani po 7 týdnech nevyřídili a odmítají komunikovat a vzít mé urgence v potaz, takže opravdu nikdy více!!!!

NEDOPORUČUJI...

Reakce obchodu Šokuj.cz

Na každý Váš e-mail bylo obratem odpovězeno a zásilka odeslána již před 5 týdny. Bohužel jste si zasilku nevyzvedla a nám tím tak vznikla škoda za poštovné. I tak jsme Vám vyšli vstříc a objednávku opět odeslali. Nechápu, proč si stěžujete, když jsme vše vyřešili a nikdy nebyl problém.

• Objednávka přišla v pořádku. Jsem spokojená a vřele doporučuji všem kdo hledají dárek.
    • Nemá možnost dopravy přes PPL nebo podobnou přepravní službu.

Jde o další ze super obchodů s velkým výběrem produktů.

• Zboží došlo v pořádku, neměla jsem jediný problém. Komunikace proběhla v pořádku.
    • Našla jsem tuto firmu v rejstříku dlužníků, ale platila jsem až dobírkou, takže jsem to riskla.

Já si nemůžu stěžovat, zboží mi došlo a byla jsem spokojena.

Reakce obchodu Šokuj.cz

Děkujeme za hodnocení. Bohužel v ČR recenze využívají jen nespokojení zákazníci (spokojený nemá důvod vyhledávat recenze) :-)

• zajimave veci
    • doba dodani i presto,ze si to nechate zaslat na "jejich pobocku" trva od odepsani platby ve prospech jejich uctu bezmala mesic, Ceny za dopravu jsou astronomicke i kdyz ceny Ceske posty jsou mnohonasobne nizsi.
    • Hlavni nevyhoda a moje nespokojenost je s formou baleni,priplatil jsem si za darkove baleni. Prislo mi zbozi v sacku,ktery byl v obycejne obalce...toto prece neni darkove baleni,za co jsem si priplatil.

Vyrazne doporucuji se tomuto prodejci vyhnout,vazne komunikace,vazne dodavka zbozi a uz vubec nechtejte darkove baleni,byli by jste nemile prekvapeni

Reakce obchodu Šokuj.cz

Bohužel pracovníci skladu přehlédli příplatek za dárkové balení. Zákazníkovi bylo okamžitě po zjištění navrhnuto vrácení peněz a zaslána omluva.

účtujeme si 80 Kč za zaslání Českou poštou (je v tom zahrnuto balné a poštovné dle ceníku české pošty). Musím připomenout že mnoho serverů má cenu za poštovné 130 Kč!