• neuvěřitelná rychlost v naskladnění a odeslání

• Dobrá komunikace obchodu. Zboží vždy pečlivě zabaleno.

celkově jsem z obchodem velice spokojen rychlé vyřízení objednávky a také doručení a slušné ceny

Nakupoval jsem už v mnoha a mnoha e-shopech, ale tenhle je zřejmě všechny předčí - rychlost, komunikace, více než slušný přístup. Sice jsem zboží nakonec vrátil, ale ta vstřícnost a rychlost, s jakou i vrácení proběhlo, to jsem teda koukal! Oni se snad i těšili, že jim to vrátím!
    E-shop zřejmě provozuje nesmírně slušný a korektní pán, za mě dostává šest hvězdiček z pěti!

• Velké množství sortimentu

• Perfektni
    • Rychle a bezvadne

• Skvělé ceny
    • Velký výběr
    • Zkušenosti a rady majitele obchodu
    • Velice pečlivě zabalené zboží, každá jednotlivá věc
    • Velmi rychlé vyřízení a doručení

Výborný obchod, jehož majitel má obrovské znalosti a zkušenosti s přežitím v přírodě. Tedy sortimentu svého obchodu velmi dobře rozumí, což ještě perfektně doplňuje souborem vlastních publikací a stejně tak videí plných různých rad a doporučení.

• rychlá reakce

• Zboží přišlo v naprostém pořádku,velmi kvalitně zabalené,dorazilo expres rychle.

Byl to první nákup v tomto obchodě.Jsem spokojen s kvalitou nakoupeného zboží,jeho zabalením a expres doručením.Marek Chlíbek je prostě top borec!

• Rychlost vyřízení objednávky. Perfektně zabaleno. Vše v orig. balení.
    • O žádné nevím.

Doporučuji s velkým " D "

• Odpoledne udělám objednávku,zadám platbu příkazem a ráno u mě zvoní pošta s balíkem.Nemyslím si že by byla banka tak rychlá :-) .Velké díky "blázni".

v skratke. spokojnost.

Mé zkušenosti jsou již po několikáté velice příjemné. Jako plusy bych zvolil velice rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky k mojí naprosté spokojenosti. Jako mínus může být skutečnost, že sortiment zboží je menší, než bych si přál, protože jiné obchody nejsou tak spolehlivé. Ale na závěr mohu tvrdit, že váš obchod jsem ochoten doporučit všem svým přátelům s čistým svědomím. Děkuji.

• Cena, rychlost, přístup obchodu, komunikace, malý darek

Super obchod...

Jsem spokojen , rychle doručeno

Poctivý, relativně levný a bleskový E-shop. V neděli objednáte, v úterý máte doma. Jednoznačně doporučuji.

• rychlost,perfektně zabaleno

Great Shopping experience, Great content packaging/delivery, Great Products

• opravdu rychlé vyřízení objednávky

• rychle doručení
    • bez problémová platba
    • zboží ve kvalitě které požaduji
    • znám prodejce a jeho postoj k životu a společnosti se kterým se osobně ztotožňuji
    • žádná