• nezdvíhajú telefón
    • dlhá čakacia doba

Doručeno v termínu, vše v pořádku. Děkuji :-)

Široká nabídka různých modelů, bohužel celkem dlouhá doba dodání.

8 dní od potvrdenia objednávky im trvalo vyexpedovať tovar na cestu k zákazníkovi, tomu sa hovorí " expres" .....

Zboží nakupuji již řadu let a vždy jsem byl velmi spokojen. V poslední době však pozoruji, že objednané zboží je zasíláno s větším prodlením, postrádám něco jako "věrnostní bonus".....

Vše naprosto v pořádku.
    Mohu jen doporučit

Chtělo by to mít více zboží skladem pak by byly krátký čekací lhůty jinak za mě super obchod

Rychlé dodání

• Výběr zboží

Pro sběratele modelů je to ideální obchod, kde sehnat modely chybějící v domácí sbírce.

Všetko prebehlo v poriadku, o objednávke som bola priebežne informovaná, zásielka dorazila v poriadku v určenom čase.

• Dlouhá doba doručení. Trvalo to 8 pracovních dní.

• Vše v pořádku

Delší čekací doba, ale chápu, zboží jde z větší dálky.
    Jinak co se tyče modelu, perfektní.

Nastavte si zasielanie dotaznika az po doruceni zasielky resp. az o niekolko dni a nie hodinu po potvrdeni, ze zasielka bola expedovana. Pretoze tazko takto cokolvek hodnotit, ked mi zasielka este ani neprisla.

• nemam co

Ešte som sa nestretol s tak nekvalitným obchodom. Tovar je poškodený, ale keďže nechcem už komunikovať s týmto obchodom, budem sa snažiť si to opraviť sám.

Obchod výborný, ale doprava katastrofa

Škoda, že neexistuje nejaká zľava pre stálych zákazníkov.

zboží sem platil do pár dnu jste mi psali nezaplaceno..platil sem ho tedy znova..pak jste mi poslali model dvakrát..máte tam pěkný bordel..

• Vše naprosto v pořádku. Model dorazil kvalitně zabalen, a samozřejmě moc potěšil.

• ceny
    • téměř u všeho co píší skladem tak je pak poznámka že sklad je v centrále kdesi v německu a dodání trvá neúměrně dlouho - i z německa mi přímo z německých shopů chodí zboží za pár dní, ale tady po týdnu ani zpráva o stavu objednávky.