• Rýchle doručenie, najlepšia cena, doprava bez popladku.TOP

TOP

• uvádí, že zboží je skladem, po zaplacení přijde email, že zboží není a už nebude a vzápětí přijde potvrzení, že objednávka je ve stavu "vyřizuje se"

Reakce obchodu Slůňátko.cz

Pěkný den, toto byla opravdu naše chyba. Jednalo se o výprodejové zboží (označeno i "výprodej" v barvě, které se prodalo na obchodě a již jsme nestihli změnit stav zásob na eshopu. Vždy se ale snažíme mít stavy skladu podle reality. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Tošovská, Slůňátko.cz

• Vybral jsem na Heureka podle ceny a hodnocení
    • není mi známo

vše na jedničku

Vybrala jsem si tento obchod, protže bylo požadované zboží poměrně levné a především proto, že mi paní "prodavačka" řekla, že zboží budu mít na požadované poště druhý den k vyzvednutí - což bylo pro mne v daný moment poměrně důležité. Zboží bylo k vyzvednutí až třetí den a na úplně jiné poště než jsem v objednávce uvedla.

Reakce obchodu Slůňátko.cz

Pěkný den paní Kotasová,
    podle naší evidence jste mluvila s operátorkou v 11.06 hod. a ta vás informovala, že je zboží skladem a že pokud chcete doručení Českou poštou následující den, je potřeba udělat objednávku nejpozději do 12 hod. nebo v případě pozdější objednávky zvolit kurýrní službu. Bohužel objednávka dorazila až ve 13.48 (způsob doručení "Česká pošta"). V té době již bylo bohužel na svoz poštou pozdě. Zboží tedy odešlo následující den, o čemž jsme vás informovali emailem a následně i telefonicky.
    Co se týče doručení bylo v objednávce bylo uvedeno "na Českou poštu - Zábrdovice Brno-střed" a na tuto poštu jsme balík odeslali a tam po kontrole i dorazila. Měla jste však uvedeno také PSČ 60400, což je pošta jiná. Byly to tedy rozdílné informace a bohužel jsme si toho nevšimli (naše chyba).
    Vaše zkušenost nás velmi mrzí, snažíme se, aby naši zákaznici byli maximálně spokojeni a měli zboží co nejdříve.
    Děkujeme za pochopení, Tošovská, Slůňátko.cz

• Ochota

Nákup doporučuji

• Příznivé ceny, seriózní jednání.
    • Žádné mě nenapadají.

Nakupoval jsem jen jednou, těžko hodnotit, ale dojmy z tohoto jednoho nákupu jednoznačně pozitivní.

• velký výběr kvalitního zboží
    • výborná komunikace
    • velice rychlé dodání zboží (ikdyž nebylo skladem!)
    • příznivé ceny

Obchod mohu všem vřele doporučit!
    Velice ochotný personál, který nám vyšel vstříc, perfektní komunikace, bleskové doručení kurýrem IN TIME zdarma, v nabídce pouze kvalitní značkové zboží za dobré ceny.
    Mnohokrát děkuji a ráda u vás opět příště nakoupím!

• Super ceny, komunikace, rychlost dodání!!!

SUPER!!!

• výtečná komunikace

mohu doporučit

• dohoda o cene kocarku

• + možnost osobně si zboží v kamenné prodejně vyzkoušet
    • o žádných nevím

prima obchod a velmi příjemná komunikace i osobní jednání v prodejně

• Rychlost dodání super
    • milá komunikace
    • příznivá cena

Vřele doporučuji
    potřebovali jsme nutně autosedačku za dobrou cenu objednáno v neděli večer v pondělí jsme ji už měli v autě, mohu jen doporučit :)

• rozumné ceny, dobrý výběr
    • nevím

• vzorová komunikace
    • doprava

Při osobním odběru se neplatí poštovné

• Bezvadná komunikace, měnil jsem sedačku kvůli barvě (má chyba) a bez problémů mi ji vyměnili.

• je levný

Kladně hodnotím rychlou emailovou komunikaci a výbornou domluvu.

• rýchlosť vybavenia objednávky a dodania :)
    • nie su

je to dobrý obchod doporučujem