Příjemná komunikace, žádní podvodníci.

• NA stránkách uvádí, že má skladem něco, co skladem není.

Ochota na 100%

• široký sortiment zboží

Nákup byl v pořádku, mají i zboží které není tak běžně k dostání. Kromě toho byli i nejlevnější. To ale nehrálo při mém výběru zas tak podstatnou roli. Mám jenom jednu připomínku: obchod nabízí pro přepravu jenom služby České pošty (balík do ruky) a úroveň služeb České pošty je jak známo, katastrofální. Nemohl jsem zaplatit kartou a když jsem se zeptal proč, bylo mi řečeno, že můžu být rád, že to bylo doručeno na místo, že balík neskončil na poště :-(.

Tudíž by obchod mohl nabízet i jiné alternativy doručení zboží. Jinak ale, jak říkám, spokojenost.

• Osobní přístup.
    • Ochota.
    • Neměl jsem příležitost zjistit.

Obchod spolehlivě vyřešil objednávku na poslední chvíli před Vánoci, individuálním přístupem.

• Vynikající osobní přístup, prodejce mi sám sluchátka dovezl.

• - výborná komunikace
    • - bleskové odeslání
    • - kvalitní zboží

Nebyl jediný problém.

• komunikace a vstricnost

• Rychlá komunikace
    • Osobní přístup
    • Ochota

Obchod doporučuji. Na dotaz ohledně dostupnosti obratem odpověděli. Komunikace s obchodem skvělá, žádné automatizované neosobní maily.

• Dobra komunikace
    • Rychlost dodani
    • Pro moje objednane sluchatka bezkonkurencni cena, temer polovicni od druheho nejlevnejsiho obchodu.

Vše v pořádku

• osobní přístup
    • dobrá komunikace

Obchod na mě už při prvním pohledu udělal dobrý dojem. Nákup a objednávka proběhla bez problémů

Spokojenost!