• mobil: skvělá cena
    • vše v čj
    • fungoval celý rok a půl
    • horší to bylo s prodejcem, mobilu spadnul systém, potřebuje reklamaci
    • číslo a webovky neexistují

Našla jsem teď firmu na rejstříku podvodníků, ale vůbec nevim, jak mám celou situaci řešit..

• NIC
    • - nekvalitní telefony
    • - naprostá ignorace ze strany prodejce
    • - podvodný obchod

Naprostá katastrofa, co se týče jednání, komunikace, kvality, dostupnosti prodejce! Jsou to podvodníci! V žádném případě od nich nic nekupujte! Telefon byl dodán vadný - nefungovalo na něm spoustu funkcí. Zasílali jsme jej zpět jako reklamaci, aby nám vrátili příslušné peníze. Do dnešní doby (1 rok) a po několika urgencích i ze strany právníka jsme nedostali ani mobil, ani peníze zpět. V žádném případě nedoporučujeme!!!

• Telefon mi nevydžel ani rok,když jsem ho jela reklamovat obchod již neexistuje a shání se po nich policie,

Nekupovat tam,jsou to podvodníci.

• V životě sem něměl takové problémy s nákupem po internetu jako s tímto obchodem.Po reklamaci mi nebyla dodána ani baterie co jsem zakoupil s telefonem.Nikomu nedoporučuji tento obchod pokud možno vyhněte se mu velkým obloukem.A jak píšou ostatní,telefony jsou bez českého jazyka a nejsou určeny pro český trh,byl jsem tam osobně a bylo mi zděleno že jsou dovážené.Kupoval jsem u nich poprvé a naposled takže NEKUPOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doporučuji nakupovat někde jinde tohle je katastrofální obchod....

• obchod prodává mobily nepoužitelné pro český trh, telefony obsahují činštinu a angličtinu, nikoli češtinu, ačkoli žijeme v čechách, ani přislušenství není adekvátní českému trhu

Už bych si nic nekoupila

• NALÁKALA MNEBOHUŽEL DOBRÁ CENA
    • RYCHLÁ DODÁVKA PROTO,ABY SE ZBOŽÍ ZBAVILI.
    • TELEFON BEZ ČESKÉHO NÁVODU
    • NENÍ PRO CZ.TRH-ANGLICKÁ KLÁVESNICE
    • TOTO NEBYLO NIKDE UVEDENO-NEOBJEDNAL BYCH SI JEJ.

NAVRHLI MI SAMI VRÁCENÍODESLAL JSEM JEJ ZA DVA DNY ZPĚT.MÁ BÝT MOŽNOST VRÁTIT DO 14 DNŮ.
    NA VRÁCENÍ MAJÍ 30 DNŮ.ČAS BĚŽEL.PSAL JSEM JIM NĚKOLIK E-MAILŮ I SMS. NIC-MRTVÝ BROUK.
    PO 22 DNECH OD ODESLÁNÍ SE MI Z PRAHY VRÁTIL
    BALÍČEK ZPĚT.NIKDO SI JEJ NEVYZVEDL.MOHL BYCH
    TAM JET A DOKÁZAT,ŽE VINA JE NA JEJICH STRANĚ,
    ALE JÁ TY LIDI ANI VIDĚT NECHCI,MÁM ASI SLABŠÍ ŽALUDEK ,NEŽ ONI KOUPÍM SI KLÁVESNICI
    A NECHÁM JI VYMĚNIT.ZA ČAS SI ZALOŽÍ DALŠÍ
    E-SHOP A BUDOU OBLBOVAT LIDI DÁL S ČISTÝM ŠTÍ-
    TEM.LIDI,NECHTĚJTE UŠETŘIT PÁR STOKORUN,JEN
    PRODĚLÁTE,TAKŽE-VARUJI-VARUJI MOC.JOSEF.

• ceny
    • komunikace s klientem

• + ceny
    • - nedostupnost nabízených výrobků

• můžete si být téměř jisti, že objednané zboží nedostanete
    • nepravdivé údaje o dostupnosti zboží

nejen, že zboží nebylo, ale ani se neobtěžovali mi to sdělit. Objednávku potvrdili a pak již ticho po pěšině. Již nikdy více!!!

• Jediná výhoda je komunikace lidí v obchodě.
    • Slabiny? DODACÍ LHŮTA. Mobil jsem objednala 8.8.2012 a ještě ani po měsíci a půl nedorazil. Raději jsem si tedy objednala jiný mobil. Jinde.

No tak ze své skušenosti ani bych ho raději nedoporučovala. Do obchodu jsme po týdnu vovali a bylo nám řečeno,že telefon do týdne dorazí. Nedozazil ani do měsíce.

• - komunikace
    • - reklamační řízení

Koupil jsem si na Slevomobilu Nokii N8, po roce mi odešla. Dal jsem ho na reklamaci, kde mi bylo sděleno, že jsem se s ním někde musel vykoupat, což je naprostá blbost. Nedalo mi to a po rozebrání jsem zjistil, že mi byla dokonce vyměněna baterie(kterou jsem si nedávno zakoupil novou) 1800mA za 1200mA. Rozhodně nákup nedoporučuji a zároveň varuji před arogantním jednáním obsluhujícího personálu při reklamačním řízení.

• Nabízí zboží, které není schopen dodat.

Obloukem vyhnout, pokud nehrajete rádi loterii.

• U přístroje nebyl návod

• Tou největší slabinou je, že jsem si mobil objednala před 11 dny a do tet mi nepřišel. Už pochybuji, že příjde, tak jsem si objednala mobil jinde. Hodně mě to zklamalo, protože ten mobil byl za skvělou cenu, ale v tom byl možná ten problém.

• rychlé vyjednání objednávky
    • velmi dobrá komunikace s obchodem

Telefon z slevomobilu jsem si objednavala, protoze vychazelo nejlepe cenove, pri obdrzeni jsem,ale zjistila zavadu na telefonu a proto ho chtela vymenit. Vyjednani probehlo uplne v poradku, telefon jsem odeslala,firma mi hned na druhy den ,co telefon obdrzela poslala novy a uz bez zavady. takze i kdyz se neco stane, da se to velmi odpovedne vyresit, takze doporucuji

• nikdo nereagoval, telefonicky není možné se spojit

nefunkční

• Žádná komunikace se zákazníkem!

• Nízké ceny.Rychlá komunikace.
    • Nevím.

Objednávka,doručení komunikace vše na jedna s hvězdičkou.Jen mně trochu zamrzelo,že neupozornili na původ telefon (nejspíš Polsko),proto zřejmě ta nízká cena.Jsem zvědavý,jak budou reagovat na případnou reklamaci.Jinak zatím vše v naprostém pořádku,telefon je plně funkční a bez problémů.

• Dobrá komunikace,

výhodná cena
    vlastní zkušenost - nestěžuji si
    asi ano
    nebyly problémy, dobrá spolupráce

• Rychlost vyřízení a dodání obědnávky.
    • Zatím jsem nezjistil žádné