• Je krkolomné na jednom místě platit a na jiném si zboží vyzvedávat, zejména v oblasti, kde jsou parkovací zóny a téměř nemožné zaparkovat.Je to v Praze naprostá rarita ! Zpoplatňovat osobní odběr se stalo snahou některých serverů vydělat "as much as possible". Naštěstí to nezačaly dělat Fšichni (např. Nakupka, Okay, Alza). Čest Vaší práci!

Neseriozni, špatná komunikace.

• Cena.

Se službou jsem spokojená.

• rychlost, spolehlivost, serioznost

doporučila bych ostatním, proč viz výše

• zboží je za únosnou cenu
    • komunikace s obchodem

Zadala jsem "osobní odběr" a přišla mi rekapitulace objednávky a jinak nic. Když už to dlouho trvalo, napsala jsem tam a odpověď byla, že si mohu zboží vyzvednout v Podskalské ul. Tam jsem byla poučena, že napřed musím zaplatit v Botičské a pak si to v Podskalské vyzvednout. Na můj dotaz mi bylo oznámeno, že při osobním odběru a placení při odběru neposílají oznámení, že zboží je připraveno, protože v Podskalské mají sklad, takže vlastně je připraveno ihned po zadání objednávky. A upozornění posílají pouze tehdy, když zákazník převádí peníze předem. Takže zkrátka zmatek. Příště budu chytřejší. Pro ostatní:
    Pokud zadáte "osobní odběr", počkejte na rekapitulaci objednávky a pak můžete jít rovnou do Botičské 4 zaplatit a do Podskalské 7 zboží vyzvednout.

• výhodná cena, rychlost dodání
    • nenašla jsem

budu nakupovat dále

• Rychlost dodání zboží, velký výběr zboží :)
    • Budu objednávat i příště, díky

Dobrá komunikace,rychlost!!!

• Žádné.
    • Objednáte a nic nedorazí!

Nejhorší obchod co jsem poznal! A ještě mi pošlou dotaz jak se mi zamlouvá obchod.

Spokojenost :) díky

• Možnost vyzvednutí zboží osobně v Praze, výborná dopravní dostupnost. Jinak vyzvednutí proběhlo velmi rychle, slečna byla moc příjemná a milá dokonce jsem obdržela i tašku zdarma :)

Objednala jsem si hodinky a jsou super, hodnotím na 1* a určitě obchod doporučuji!

• Rychlost dodání, cena

• žádné, když nedodá co nabízí
    • nabízí co nemůže dodat

nic u nich neobjednávat

• Dobre ceny
    • Prehlednost stranek
    • Skvela komunikace

Doporucuji

• spolehlivost
    • vzstřícnost

Nakupovala jsem zde již několikrát,vždy byla výborná komunikace,spolehlivé a rychlé dodání zboží. Doporučuji tento obchod i ostatním záíkazníkům

• rychlost vyřízení, příjemné vystupování lidí
    • nemá

super obchod, budu vždy doporučovat

zboží doručeno rychle v pořádku ,moc hezké za přijatelnou cenu.Doporučuji.

• komunikace,sortiment
    • nevím o nich

• RYCHLOSTAPREHLEDNOST
    • NEMA

ANOPERFEKTNÍ

• Nízké ceny, rychlé dodání. možnost vyzvednutí na výdejním místě.
    • Nevím.

Obchod doporučuji.