• Vse b pohode

Na nete ponúkate tovar, ktorý nieje už dávno v predaji.

• Skoda ze nenabízí související produkty ke zbozi

• Rychlé vyřízení mé objednávky a kvalitní zabalení.

Naprosta spokojenost

vše proběhlo v pohodě

Slušní, ochotní, plní co slíbí.

• Rychlost a zboží se mi líbí

• Nic moc komunikace, jen potvrzovací email
    • Dodání trvalo týden

OK

Tovar mali n e-shope a po cca 10 dnoch mi napisali ze uz ho spolocnost nedodava

• myslim,ze neposlali presne to co sem si objednal

Přehled, stručně, super popisky, prostě 100%

Nezohnali mi co chcem tesil som sa zbyticne

• Zboží došlo v pořádku
    • nevýhoda je dlouhé čekání

Výhodou je,že jsem toto zboží na internetu za výhodnější cenu nenašel.A snad nevýhodou je delší čekání,než je v internetových obchodech zvykem.Zboží bylo doručeno v přádku a shodovalo se s objednávkou.

• Zboží, které mi dorazilo, je kvalitou a zpracováním naprosto příšerné.

• zboží jiné než na obrázku , dorazilo poničené a jiné !!! výmluvy na dopravu

• Paráda

• Nekorektní a nefér jednání majitele eshopu, který si moc dobře uvědomuje, že lidé nakonec při problémech (reklamace, atd...) nepůjdou do soudního sporu či něčeho podobného, protože to nemá žádný smysl.

Objednal jsem mračítka Škoda octavia II facelift přes inzerát pana KABÁTA (provozovatele eshopu skoda-tuning.cz - to jsem zjistil až později, že má i eshop) na portálu Sbazar.cz. Po rozbalení jsem zjistil, že jsou mračítka poškozená (uvádím, že balíček při převzetí nebyl viditelně poškozen a poslán pod hlavičkou eshopu skoda-tuning.cz). Já chtěl samozřejmě zboží vrátit, protože i jeho kvalita byla hrozná, ale stanovisko p. KABÁTA po telefonu - vrátit nemůžete, protože zboží je poškozené, musíte reklamovat u České pošty. Už to mě bylo divné - on byl objednatel služby u Č. pošty, takže on by měl reklamovat. Každopádně jsem tedy podal reklamaci. Ale i mně bylo hned jasné, že reklamaci nemůžou uznat - zboží bylo zabaleno pouze v bublinkové obálce, bez jakékoliv výztuhy, takže dlouhá plast. mračítka se při přepravě zohýbají (uvádím, že za takto špatně zabezpečenou dopravu si účtoval 200 Kč!!). Č. pošta samozřejmě reklamaci zamítla, z důvodu špatného zabalení. Emailem jsem poslal rozhodnutí o zamítnutí reklamace a požadavek na vrácení peněz. P. KABÁT asi čtyři dny bez jakékoliv reakce. Zavolal jsem tedy asi pátý den, odbyl mě, že nemá čas - mám prý zavolat příští týden. Volal jsem tedy další týden, on mi řekl, že u Č.p. je 14 dní lhůta na odvolání vůči rozhodnutí o reklamaci a že se mám odvolat (s právníkem sepsat odvolání), prověřil jsem si to a reklamaci má vyřizovat odesílatel, nikoliv příjemce balíku! A podotýkám, že mračítka stála s dopravou 600 Kč. Na tenhle nesmyslný koloběh samozřejmě nemá nikdo z nás, včetně mě čas ani chuť. Pan KABÁT to moc dobře ví a proto postupuje tímto způsobem, aby se vyhnul jakékoliv zodpovědnosti a nedej bůh vracení peněz. Dle mého názoru jo to TYPICKY NEPOCTIVÝ obchodník - doporučuji Vám NENAKUPOVAT ZDE, pokud se chcete vyhnou pozdějšímu zklamání!! Samozřejmě peníze jsem oželel, takže p. KABÁT opět zvítězil.
    S pozdravem a varováním pro ostatní,
    Lukáš MUSIL

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Balík dorazil :)
    • Balík dorazil, vlastně to ani nebyl balík.. Pár tvrzených plastů bůhví z čeho, v nichž bylo mé zboží a to vše obaleno bublinkovou folií a omotáno izolepou.

Beru v potaz, že měli dovolenou, ale vyexpedovat zboží cca 15 dní po psaném návratu je trochu moc. I vzhledem k tomu, že jsem zboží objednával druhý den, kdy měli dovolenou. Tak si nemyslím, že by za tu chvíli měli naobjednáno zboží k expedici po 15ti dnech :(