• Velká spokojenost a nadsenost vse došlo v pořádku jsme velmi spokojene a nadšeně s kvalitními výrobky,které nám posíláte k nám domu,tisíckrát za vse děkujeme.

• Velká spokojenost vse došlo v pořádku tisíckrát děkujeme všem,kteří nám posílají domu kvalitní zboží zákaznice z Jihlavy,Vysociny.

• Vse v pořádku,splněno na 100%

• Dobrý den zkušenost velmi dobrá kvalitní zboží na úrovni,tisíckrát děkujeme,jsme velmi spokojene a tisíckrát děkujeme všem.

• Velká spokojenost vse došlo v pořádku jsme nadšene,vse nám vyhovuje podle svých predstav,moc se nám to líbí tisíckrát děkujeme všem,co nám posílají kvalitní věci.

• Velká spokojenost na 100% vse kvalitní,vyborne a velmi dobře slouží v našich domácnostech na Vysocine.

Rychlé doručení pěkně zabaleno všem vřele doporučuji.

• Velice ochotní a vstřícný prodejci

Pěkná jídelní souprava

• Velká spokojenost a nadšení se zakoupeného zboží,plně slouží v nasich domácnostech svému účelu,děkujeme tisíckrát za nadherne zboží, které se využívá denně u nás v Jihlavě i na Vysocine.

Obchod prodava velmi kvalitní zbozi vzhledově i při stolování vypadá skvěle

• Za vse nadherne zboží děkujeme vedoucímu panu Sichovi s rodinou a
    • s kolektivem jsme velmi spokojene a tisíckrát děkujeme zboží přijde k nám na Vysocinu v pořádku.

• Velmi dobrá zkusenost ,vse v pořádku doručeno až k nám na Vysocinu,tisíckrát děkujeme jsme velmi spokojene.

• Velká spokojenost vse v pořádku od prodejce až k zákazníkovi domu,krasne věci,nádobí 100% spokojenost,tisíckrát děkujeme.

• Férovost, rychlost jednání, kvalitní zboži

Objednávka byla rychle vyřízena, zboží dobře zabalené a stejně rychle dodané. Každý krok dodání zohlednil se v mailu.

rychlé a spolehlivé dodání

• Velká spokojenost velmi kvalitní zbozi děkujeme tisíckrát jsme spokojene na 100%.

• Rychlé doručení důkladně zabalené

Velká spokojenost moc pěkné talíře příjemná paní na telefonu, rychlé dodání

Nákup bez problémů

Opravdu se snaží. Nastal problém v dopravě: 123kurýr balík převzal a pak ležel 9 dnů na depu :-(
    Obchod se to snažil řešit, volali mi, nakonec poslali nové zboží jiným dopravcem... Takže obchod je ok, jen by měli změnit dopravce ;-)

• Vse nám došlo v pořádku jsme spokojene a moc děkujeme

• Skvěle zabaleno, rychlé dodání.