• Dobrý den vážená rodinko Sichova zdravi Urbanova z Jihlavy,zboží došlo včera v naprostém pořádku,tisíckrát Vam za něj děkuji,kdykoliv se na Vas rada obrátím hezky den přeji všem z Vysociny.

Skvělé ceny, dobrá komunikace, rychlé doručení, pečlivé zabalení, které přežije i zacházení pošty.

• Zdravím rodinku Sichovou s kolektivem velmi skvělá spolupráce vse došlo v pořádku,tisíckrát děkujeme jsme velmi spokojene ženy z Vysociny,rady se na Vas kdykoliv obrátíme,výrobky velmi kvalitní a nadherne při používání v domácnostech,takové u nás v Jihlavě není k mání,rodina,přátelé a kamaradky jsou nadšeně tou krásou a kvalitou výrobků pro domacnost.

Rychlé doručení

Rychle doruceni, dobra komunikace

Opakovaně blesková reakce - dodávka objednaného zboží, zboží velmi dobře zabaleno (ochrana před rozbitím). Dodávka následující(!!) den po objednání. Jedním slovem SKVĚLÝ e-shop.

• Rychlé dodání do dvou dnů sem to mela doma.

V neděli objednáno a v úterý doma. A i po tel. Příjemný a ochotný. Takže za mně super.

prostě nemá chyby !

Jsem velice spokojená

Krásné kvalitní nádobí

• Vše jak má být

Perfektní komunikace s obchodem , spolehlivost a rychlost dodání . Velká spokojenost.

• Rychlé doručení
    • Precizně zabaleno
    • Koupeno zboží 2.jakosti bez jediné chybičky

Vše na jedničku.Doporučuji a děkuji

• Solidní jednání
    • Rychlost doručení
    • Poctivě zabaleno

Zboží došlo v nejkratším možném čase. Mile jsem byl překvapen dárkem, sadou keramických nožů.

Ukázkove zabalené, rychlé dodání, výborná komunikace, doporučím!

Jsem mile překvapená seriozností obchodníků a velice si chválím jejich milé jednání a vstřícnost. Obchod vřele doporučuji

• rychlé vyřízení
    • slušný výběr
    • perfektně zabaleno

• Velmi dobre zkušenosti zboží velmi kvalitní,spolehlivé zabalené a odeslané k nám na Vysocinu v pořádku,tisíckrát všem děkujeme,jsme velmi spokojene.