• rychlost,cena

• Ochota

zboží bylo v pořádku i když obal byl trochu poškozený

• objednávka od stolu

velmi spokojena s dodáním i se zbožím

• Absolutní jedničky, co se týká úklidového sortimentu.

• rychlost,kvalita

Vždy velka spokojenost.Rychlé dodání a výrobky super.Děkujeme

• rychle a spolehlivě doručeno

Solidní přístup a ochota

• Zboží katastrofálně zabaleno - obaleno jen izolepou a strečkou. Díky strečce byly kanystry deformovány a potečeny.
    • Kanystry byly špinavé, asi zaprášené.

Reakce obchodu Simply Clean s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za informaci. Velmi nás mrzí, že zboží nedorazilo v pořádku. Bohužel jste nevyužila náš zákaznický servis a nenahlásila problém po převzetí zboží. Pak by bylo možné to obratem řešit s přepravcem, který objednávku převážel přes víkend. Dle Vašeho popisu pak muselo dojít k poškození zásilky (deformace spojená s únikem kapaliny a zaprášení). Kanystry od nás odcházeli v pořádku. Zaprášené ani zdeformované nebyly. Zabalení kanystrů do stretch folie a lepící pásky mohu jediné potvrdit. Je to jedna z věcí, která po dohodě s přepravcem podstatně snížila počet reklamovaných přeprav, protože řidičům se takto s kanystry lépe manipuluje a podstatně se snižuje riziko poškození. Zabalení ve volně ležící krabici je z tohoto hlediska paradoxně statisticky horším řešením.

V případě, kdy objednávka dorazí v takovém stavu, nepřebírejte ji anebo společně s řidičem zásilku nafoťte, pošlete nám e-mail anebo zavolejte a my vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Problémy spojené s dodáním jsou velmi ojedinělé (stejně tak jako negativní recenze), nelze je však vzhledem k lidskému faktoru zcela eliminovat. Snažíme se ale vždy, když k takovému problému dojde, řešit vše na naše náklady tak, aby byl zákazník nakonec spokojen. Můžeme si to dovolit, protože takových případů je jen několik za rok. Až následně hledáme s dopravcem příčinu a pokud je vina na jejich straně, dopravu reklamujeme. Věřím, že pokud byste postupovala tímto způsobem, rozhořčení mohlo mírnit rychlé vyřízení náhrady. Příště se neváhejte obratem ozvat! Oceníme zaslání fotodokumentace jednotlivých kanystrů i po rozbalení a bližší informace, abychom mohli reflektovat tuto stížnost a zlepšit své služby do budoucna! Pokud jste ochotná, budeme velmi vděční, když nám potřebné informace zašlete/zavoláte.

Za komplikace u nás máte při příští objednávce připravený drobný dárek. Omlouváme se a přejeme hezký den!

Vše super

• Objednané zboží přišlo do 3 dnua v pořádku.

• široký sortiment zboží
    • místo "trochu z ruky"

Kdo nakupuje s dopravou, není problém. ZBoží většinou skladem, druhý den ho máte.

Reakce obchodu Simply Clean s.r.o.

Děkujeme za recenzi, stěhovat se prozatím neplánujeme, museli bychom podstatně zdražit a to nechceme! Abychom tuto slabinu zmírnili, před několika lety jsme zřídili v Mladé Boleslavi výdejní místo v prodejně IN-MOBIL (naproti Bondy), kam zavážíme drobné objednávky k vyzvednutí odpoledne každý všední den! V prodejně IN-MOBIL také najdete výběr zboží, které můžete nakoupit přímo na místě bez objednání - například skvělé CODI ENERGIC. Krásný den!

Zboží za příjemnou cenu, rychlost dodání zboží.

Vše v pořádku doporučuji.

• spolehlivost ,rychlost, dobré ceny

budeme nakupovat znovu :-)

Rychlé objednání a doručení. Kvalitní zboží

Dobrá komunikace, rychlé vyřízení