Maximální spokojenost

Jsem velmi spokojen, nákup byl rychlý a přehledný a zboží dorazilo hned druhý den.

• pohodlie nákupu zo svojej kancelárie
    • trochu sa obávam o poškodenie tovaru pri preprave

vrelo môžem odporučiť každému kupujúcemu

Reakce obchodu SIMOTA CZ

Dobrý den, tak to určitě u tohoto programu mít nemusíte :). Každopádně zboží od nás odchází řádně zabaleno a pojištěno proti ztrátě a poškození. S přáním příjemného dne Team Simota.cz

• rychlost dodání

Dobrý,přehledný,rychlý,spolehlivý

• O proti konkurenci působí laciným dojmem.

Reakce obchodu SIMOTA CZ

Dobrý den, ano cena je výborná a kvalita o proti konkurenci lepší. S přáním příjemného dne Team Simota.cz

• Informovanost
    • reklama

Kvalita výrobků

• Ceny
    • o zadnych nevim

• Perfektní komunikaci.
    • Dle mého názoru výrobky splňují kvalitu za nižžší cenu než konkurenční výrobky jiných značek
    • X

Nakupoval jsem zde poprvé, ale ve srovnáním s jiným obchodem mi tato společnost vyšla maximálně vstříc. V poledne jsem zboží objednal, odpolendi mi už přišla SMS, že je zboží odesláno. Druhý den ráno byl balík na poště.
    Doporučuji ostatním.

• ----

----

• U vzduchových filtrů nepodrobný popis na jaký typ automobilu je určen

Na emailový dotaz mi bylo ukamžitě odpovězeno, dodávka doručena druhý den od objednání.
    Rozhodně doporučuji

Reakce obchodu SIMOTA CZ

Prosím můžete nám to blíže vysvětlit? U každé položky je značka, model, motor i rok včetně rozměru filtru! Děkuji Simota.cz

Zakoupil jsem zde sportovni vzduchovy filtr a zadny rozdi jsem nepoznal,vyhozene penize a co me nastvalo,tak filtr nebyl vubec nainpresnovan,cos inpregnace stoji asi 450 a za ti cenu si koupim KN.

Reakce obchodu SIMOTA CZ

Filtry Simota mají dvojitý účel - můžete zvolit použití oleje nebo filtr použít neimpregnovaný. Použitím oleje bude mít lepší absorbci špíny, ale bez oleje bude mít lepší průtok vzduchu. Testováno TUV! Źe jste nic nepoznal ještě nic neznamená! Jinak v sadě za 449 Kč máte nejenom olej který máte tak na 10 imregnací toho suchého filtru, ale i čistící přípravek. S použitím speciálního přípravku pro čištění a údržbu lze filtr čistit, což umožňuje jeho opětovné použití až 10x. Prací prostředek se používá k důkladnému umýtí filtru bez zbytečného vysušení vláken. Vystačí tak na dvě tři čištění.
    Olej se používá před prvním použitím a po každém mytí. Zvlhčí vlákna, regeneruje a dodá schopnost dokonale filtrovat. Vše viz. eshop www.simota.cz. Team Simota.cz

• široký výběr toho nejkvalitnějšího

• Velice dobrý přístup, o všem informují hned na e-mail. Dobrá komunikace

Lze důvěřovat

• rychlost vyřízení
    • nevím

nebyl žádný problém

• nelže

spokojenost

• Poměrně široký sortiment,zajímavé ceny,krátké dodací lhůty.
    • Žádné

• Rychlá orientace v nabídce včetně úspory času při hledání zboží v kamenných prodejnách.
    • Žádné jsem nenašel.

Mohu doporučit shlédnutí shlédnutí stránek...ostatní nechávám na nakupujících.

• nevim

super

• Dobrá cena
    • Odeslání balíku potvrzené SMSkou
    • Malí vyběr u některych velikostí filtru

Jinak s filtrem od SIMOTA za malo peněz hodne muziky,kvalitu s jinými porovnat nemužu.Děkuju za pozornost :-D

Reakce obchodu SIMOTA CZ

Dobrý den, nabídku stále rozšiřujeme a již nyní je dost široká. Děkujeme Team Simota.cz