• Široký sortiment
    • Dobrá cena

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení. Pestrost sortimentu zajišťuje náš tým profi prodejců, kteří stále sledují trh a nabídku rozšiřují i o novinky, zároveň reflektují na dotazy zákazníků a jejich potřeb.

• příznivá cena
    • rychlost dodání

spolehlivý obchod

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost dodání i ceny se snažíme přizpůsobovat v co největší možné míře potřebám našich zákazníků. Budeme se těšit na další objednávky.

• Cena zboží
    • Musel jsem všechny prodloužené matky projet závitníkem.

Došli mně prodloužené matice M16. Matka nešla došrubovat do konce. Nechtělo se mně to reklamovat, tak jsem je všechny projel závitníkem. Nebyla to tak složitá oprava.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za hodnocení. Komplikace s vaší zásilkou nás velice mrzí. Po našem telefonickém hovoru jsme všechny zbylé matky ze stejné zásilky od dodavatele vyzkoušeli. Matky šly na příslušnou závitovou tyč celé hladce našroubovat. Všeobecně na tento druh zboží žádné reklamace nemáme a proto nás překvapilo, že nějaký problém nastal. Bohužel už nezjistíme, co bylo přesně špatně, abychom u dodavatele případně vyžádali nápravu. Nicméně je vidět, že máme šikovné zákazníky, kteří si umí poradit.
    Děkujeme za zpětnou vazbu a budeme se těšit na další objednávky.
    I. Blažková, podpora eshopu

• Široký výběr, příznivé ceny, rychlé dodání, absolutní spokojenost

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení. Náš sortiment přizpůsobujeme přáním a potřebám zákazníků, také jej neustále rozšiřujeme o novinky na trhu. Právě komunikace se zákazníky nám umožňuje zlepšovat naše služby i nabídku zboží .
    I.Blažková, podpora eshopu

• široký sortiment, dobré ceny

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Dbáme na kvalitu zboží, rychlost dodání i dobrou komunikaci a velice nás těší , že máme dalšího spokojeného zákazníka.
    I. Blažková, podpora eshopu

• - dobrý sortiment a i ceny
    • -

- vše O.K.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení a budeme se těšit na další objednávky.

• Perfektní sortiment.
    • Bezkonkurenčí ceny.
    • Dodání následující den.

• Výběr zboží
    • Cena taky dobrá
    • Rychlé doručení
    • Nikdy jsem neměl problém s objednávkou, vždy perfektní

I.Blažková, podpora eshopu

• Dobrý ceny, rychle zaslání, dobrá komunikace

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení . Dobrá komunikace se zákazníky je pro nás vždy důležitá. Hladký a rychlý průběh objednávek zajišťuje náš dobře sehraný Šimek tým.

• dobrá cena

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost a kvalita expedice k vám, zákazníkům, je jednou ze stálých priorit našeho eshopu.
    I. Blažková, podpora eshopu

• Slušné ceny. Rychlé dodání.

• Rychlé doručení, dobré ceny

• Rychlé doručení
    • Nízké ceny
    • Kvalitní produkt-zatím bez problému funguje

I. Blažková, podpora eshopu

• Měli zboží za super akční cenu
    • Objednané zboží odmítli dodat

Objednal jsem zboží v akci a objednávku mi obratem potvrdili. Na druhý den jsem si všimnul, že zboží z akčních 7500 zdražili na 11500. Volal jsem jim, jestli platí původní cena. Bylo mi řečeno, že samozřejmě ano. Tak jsem jej obratem zaplatil (původně bylo na dobírku). Za půl hodiny po zaplacení mi volali, že jsem jej objednal 2 minuty před (před ! ) zrušením akce a že mi ho za tu cenu už nedodají. Peníze mi vrátili poměrně rychle. Takže nakonec těžko říct, co si o nich myslet... Paní na telefonu však komunikovala velmi zdvořile a profesionálně.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za vaše hodnocení. Velice nás mrzí vzniklá situace. Došlo k prodlevě při aktualizaci nových dat do systému a proto akce byla již uzavřená a také vyprodaná. Bohužel, v našem systému bylo vše načteno se zpožděním. Problém jsme řešili i s naším IT oddělením, aby se podobné situaci předešlo.

Omlouváme se tedy za komplikace a děkujeme za pochopení.

• Velký výběr zboží
    • Nízké ceny
    • Rychlé a bezproblémové dodání

Objednané zboží dorazilo rychle a v pořádku. V top kvalitě a za velmi nízkou cenu. Děkuji.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení. O naše zákazníky se stará Šimek tým, plný profesionálů a fajn lidí. Dbáme na kvalitu i pestrost nabídky. Jsme rádi, že máme dalšího spokojeného zákazníka a budeme se těšit na vaše objednávky.

• komunikace
    • výběr

• Dobré ceny
    • Velký sortiment
    • Rychlost doručení

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za super hodnocení a jsme rádi, že nám přibyl další spokojený zákazník.

• Kvalitní zboží
    • Rozumné ceny

• Výběr
    • -

Zboží po objednání dorazilo během dvou dnů.

• Výběr zboží
    • Rychle dodání

Reakce obchodu simek.eu

Přejeme krásné vánoční svátky a těšíme se na Váš další nákup.