• Pozdější doručení, než bylo slibováno na e-shopu.

• Nevim
    • Zbozi skladem a presto trvalo doruceni ca. tyden
    • Zbozi bud nedorazilo kompletni a nebo je nabidka zavadejici. Obchod na email nereaguje.

Mozna je to jen nahoda, ale ja jsem zklaman.

Reakce obchodu Shop nářadí CE

Náhradní bantamové kolečko, které pán objednal, dorazilo údajně bez ložiska (balení neotevíráme) Přesto jej dodáme. Naše odpověď mailem: Dobrý večer, děkuji za hodnocení, Váš email jsem přeposlal dovozci, který mi slíbil, že ložisko, které chybělo, obratem pošle, pokud je ještě nemáte, tak mi to mrzí, ale myslím, že v této době je zpoždění normální. Snažíme se vyhovět všem, o to víc zamrzí, když někdo napíše takovou recenzi. S pozdravem Jan Voráč za Shop nářadí CE, tel 777249530

vše ok

• Informovanost

Rozhodně to nebyl můj poslední nákup.Rozhodně DOPORUČUJI.

Ze strany obchodu ochota a rychlá dodávka, ale utahovák se při prvním použití rozbil. Reklamace proběhla v pořádku tak snad už bude fungovat.

• Dobrá cena, doprava zdarma
    • Patrně nemá zboží skladem, ale u dodavatele, ale to je obvyklé, takže odeslání až za pár dní, oceňuji telefonickou omluvu.

• Přehlednost nabídky, rychlost odeslání

• uvádějí zboží skladem a přitom ho nemají
    • zboží, které mi bylo doručeno po dlouhé době, bylo již očividně použité, na displeji nemělo ochrannou fólii, balení navíc neobsahovalo český návod

Zasílají použité zboží, když jim ho zašlete zpět, strhnou Vám ještě peníze.
    Jako důvod uvedou, že tyto prostředky byly zapotřebí k uvedení zboží do původního stavu, protože jste zboží vybalil z krabice.
    Naštěstí jsem si známek dřívějšího používání všimnul, hned jak mi zboží přišlo a vše jsem si zdokumentoval.
    Dále budu řešit přes ČOI.

Nic zde nekupujte, obchod jednoznačně nedoporučuji.

Reakce obchodu Shop nářadí CE

Zboží jsme přeposlali přímo od dovozce (Torria cars) v original balení. Že by chyběl návod, se nikdy nestalo.Pán si provedl diagnostiku auta a použité zboží poslal zpět, že mu nevyhovuje. Strhli jsme mu 150 Kč za použití výrobku, načež napsal tuto recenzi. Bohužel jsme mu nedovolili to, co je dnes běžné, tj. použít zboží a jelikož ho nebudu delší dobu používat, zašlu jej zpět, půjčovna zdarma. Případné vyjádření ČOI rád přiložím, bohužel si myslím, že žádné nebude, protože jde o jasný výmysl. Tolik naše vyjádření

Maximální spokojenost

• Bleskurychlé dodání, doprava v ceně

• Naprosto luxusni komunikace!
    • -

Seženou i to, co na stránkách firmy nemají.
    +1 ;)

• super komunikace rychlost dodani

• rychlost a z domova
    • nevím přesně co kupuji
    • obchodník, jen přeposílá zboží

V posledním zboží zcela chyběl český návod, což je důvod k vrácení výrobku ale z důvodu odesílání zboží se v podstatě každý na to vykašle. V mém případě prodejce reagoval zasláním návodu v podobě přílohou v pdf ale jelikož třeba v mém případě kdy nejsem majitelem počítače je nevyužitelné.

Reakce obchodu Shop nářadí CE

Dovolím si reagovat, pokud byl balík pomačkaný, může za to přepravce, nemusel jste jej přebrat.Že nevíte co kupujete? Nerozumím, na našich stránkách je kompletní návod. Pokud nechcete "přeposílané" zboží, můžete si ho prohlédnout u nás na prodejně, originální balení při objednávce po internetu opravdu nerozbalujeme, jako asi nikdo. Návod, který údajně nebyl v originálním balení jsme obratem poslali mailem, aby jste mohl ihned výrobek používat. Pokud jste jej chtěl vytisknout, stačilo zavolat. Vzhledem k tomu, že jste objednávku měl doma druhý den od objednání, děkujeme za zápornou recenzi, je nám to líto

• všestranná spokojenost

přehledný výběr zboží,příjemné ceny,opravdu rychlé dodání,skvělá komunikace.Takto si představuji kvalitní obchod.

• Rychlost dodání zboží a perfektní komunikace.
    • Velmi špatná zkušenost s kvalitou zboží. A ještě horší komunikace s prodejcem.

Reakce obchodu Shop nářadí CE

Neuvěřitelné, zákazník je paní, která si nepřečetla návod, stroj nepřipevnila a zacházela s ním nevhodně.Přesto jsme jí po první reklamaci nabídli vrácení peněz. Trvala na výměně, poslali jsme jí nový stroj , příslušenství, které použila jsme jí poslali zvlášť ve stejné krabici, do které ho dala. Není fér, že sem mohou lidé psát recenze, které jsou zcela nepravdivé

s prvním nákupem - spokojenost