Komunikace dobrá.

Vše rychlé, v pořádku.

• Rychlost dodání objednávky

• Rychlost,

Dobrá domluva a rychlé dodání

Reakce obchodu shop4dog.cz

Děkujeme za skvělé hodnocení a těší nás Vaše spokojenost s rodinnou českou firmou. Budeme pro Vás rádi vyřizovat i následující objednávky.

• Dobrá cena
    • Velká spokojenost

• Výhodné ceny

Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu shop4dog.cz

Děkujeme za hodnocení a částečnou spokojenost. I když...
    Objednáno v neděli 5. 5., objednávka zpracována následující den k přípravě. Další den , přesun objednaného výrobku do místa expedice a mohlo být odesláno 8. 5.
    Objednávka byla dopravci předána až 9. 5. následující den (10. 5.) ležela zásilka bez povšimnutí na Depu PPL. K doručení samotnému tedy došlo 13. 5.

Snad jsme nezpůsobili prázdné bříško chlupáče, pokud ano, omlouváme se za všechna zdržení před konečným doručením Vaší objednávky.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Ochotní, objednávka hned vyřízená.

• Obchod doporučuji

• ochotní, vstřícní
    • místo osobního převzetí

Reakce obchodu shop4dog.cz

Místo odběru není zrovna reprezentativní, ať děláme co děláme, stále se jedná o skladové prostory určené k příjmu výrobků a expedování objednávek e-shopu. :-)

vše O.K

• Jsem moc spokojená

Rychlé dodání

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Dobrá cena, rychlé dodání.

• Rychlý a bezpečný nakup

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Žádný problém, dobrá cena, možnost osobního odběru a rychlé vyřízení.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• vždy v pořádku a rychle objednávka vyřízena

• OK 110%

• Nízké ceny
    • Možnost osobního odběru
    • Personál vám pomůže zboží naložit
    • Prostory jsou ve starém areálu

Reakce obchodu shop4dog.cz

Děkujeme za skvělé hodnocení a těší nás Vaše spokojenost s rodinnou českou firmou. Zatím nemáme namířeno do jiných prostor, kde by byla slušná dostupnost pro osobní odběr.
    Budeme pro Vás rádi vyřizovat i následující objednávky.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Super ceny, rychlé doručení, super komunikace, vše v pořádku. Moc doporučuji.