Osobní odběr máme na katastru bydliště, což mi nesmírně vyhovuje

Reakce obchodu shop4dog.cz

Děkujeme za skvělé hodnocení a těší nás Vaše spokojenost s rodinnou českou firmou. Budeme pro Vás rádi vyřizovat i následující objednávky.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Opět velmi rychle vyřízená objednávka,fajn ceny.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Stálý zákazník,to mluví za vše.

Reakce obchodu shop4dog.cz

Děkujeme za skvělé hodnocení a těší nás Vaše stálá spokojenost s rodinnou českou firmou. Budeme pro Vás rádi vyřizovat i následující objednávky.

• Vždy velmi rychle dodáno

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

zboží dorazilo opravdu rychle a bylo pěkně zabalené

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Rychlost, spolehlivost, nakupuji pravidelně, vše bez problémů

• Ceny

• Vše OK

Dobré ceny.
    Rychle zaslání.
    Dobře zabaleno.

• cena, rychlost

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Naprostá spokojenost při nákupu.

• kvalita

Rychlost

• super rychle

• V pořádku

• Velký výběr
    • Super ceny

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

• Hezký vzhled a organizace e-shopu, rychlé dodání, kvalitní produkty, zejména poté maso v konzervách. Objednávali jsme i kousací dřeva pro psy a nic lepšího na "zdravé kousání" jsem na trhu nenašla. Takže mohu jen doporučit, navíc je to česká firma. :))

• Rychlost dodání a cena

Reakce obchodu shop4dog.cz

Děkujeme za skvělé hodnocení a těší nás Vaše spokojenost. Budeme pro Vás rádi vyřizovat i následující objednávky.

Za tým Shop4Dog Vám hezký den přeje Marie

Objednávám často diety pro kocouka Maxíka a vše velmi brzo připravené k vyzvednutí. Ještě se nestalo, že by neměli něco, co jsem potřebovala.

• Rychle vyřízení