• Není
    • Objednáno 14.3.2018, zboží nedodáno

Objednané zboží nedodáno, e-schop nekomunikuje, neodpovídá na e-mail.
    Po telefonické urgenci stále nic.

Zboží bylo dodáno bez daňového dokladu,bez českého návodu k montáži.Na email s žádostí o zaslání těchto dokladů nereagují.

• zbozi mi doslo smejd nekvalitni nefunkcni reklamaci po dlouhe dobe vratili beze zmeny jiz nikdy nic spolecneho s timto prodejcem domnival jsem se ze jsou to jini frajeri

Hrůza,ded

• Nereagují na e-mail. Zboží přišlo poškozenoa ani se neozvali!!!!

• specifické zboží
    • které však nedoručí

Nikdo nekomunikuje .

• nevíte zda zboží dostanete

Je mi to nepříjemný ale zkusím znova komunikovat. Dnes to je 8.12.2017 kolem 9:00hod.jsem si vyzvedl na "GLS point" v Broumově druhý balík z vaši zásilky. V první řadě jsem si všiml že nesouhlasí typ-rozměr který jsem si objednal: U056Plynový sporák pro propan-butanový plyn, rozměr 25 x 25 x 18 cm. A to ve váš neprospěch, obdržel jsem totiž sporák s rozměry 40x40cm.
    Při dalším prozkoumání jsem ale zjistil že bych ten sporák stejně nemohl uvést do provozu. V zásilce schází regulátor výkonu hořáku. Po Polski se powie asi regulátor termopara. Je to ten druhý obrázek z INSTRUKCII .UZYTKOWANIA GAZOVEJ KUCHENKI.
    Přičemž obal vaši zásilky byl . za balený v černé plastové folii s nalepenou průvodkou GLS a folie byla neporušena. Po odstranění vnější folie byla originální papírová krabice od italského výrobce, ale otevřená. No a v ni právě schází onen regulátor termopara. Takže mám sice nový a ještě k tomu výkonnější výrobek, ve váš neprospěch, ale stejně je to jen hromádka nepotřebného železa.

• Neochota ridice GLS

• žádná
    • všechno

Naposled si budu něco objednávat z tohoto obchodu. Zboží přišlo poškozené. Když jsem zavolal do obchodu a řekl, že chci zboží vrátit, pán mi nabídl, že pošle kurýra. Chlap se na to ale totálně vykašlat, protože kurýr nedorazil. Po dvou dnech čekání, jestli se chlap ozve a podá nějaké vysvětlení, jsem musel vrácení zboží nakonec obstarat já. Teď jen trnu hrůzou, jestli mi vrátí těch 6 tisíc, které jsem za ten nechutně zpracovaný a navíc poškozený výrobek dal! Proto nikomu nedoporučuji zde nakupovat. Je to banda vyčuraných poláků!

• Nekomunikuje se zákazníkem
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Honosí se zbožím na skladě a dodávky do 24 hod
    nevěřte a kupte raději někde jinde.
    Kvalita a provedení je horší,cena dobrá.Opravdu nedoporučuji.

• Zajímavé ceny na přehledných stránkách obchodu
    • Neaktualizované, klamavé informace o nabízeném zboží na stránkách obchodu.
    • Až po uzavření objednávky a urgenci zákazníka se informace změnily.
    • Nedodržení slíbeného termínu dodání.

S tímto obchodem-obchody je to má první zkušenost (množné číslo je uváděno proto, že žádané zboží bylo nalezeno ještě u dalších obchodů pod jinými názvy a objednávku vyřizovala táž osoba)
    Snad měli jiní zákazníci větší štěstí, ale já po svých zkušenostech a po přečtení referencí některých zákazníků už to raději zkoušet nebudu.

• Zboží nekompletní,poškrábané,nesmontovatelné! Katastrofální komunikace!

Nikdo! By na tomdle obchodě neměl nakupovat! Už jen kvůli výše uvedeným bodům! Zboží sem poslal zpátky a přišlo jim v pondělí do dneška! Se na něj nebyl schopneh nikdo podivat! A to ani nemluvím o tom že z 20 vytočení mi telefon zvedli jen dvakrát! A to se ješte chlápek na druhý straně ještě ulevuje slovy "to jeze b...c" když si myslí že ho nikdo neslyší! Sou to jenom další šmejdi a já jen doufám že z nich dokážu vymačkat svoje peníze! Nenechte se už nikdo stejně napálit

• Kontaktovala me úplně jiná firma, řidič přijel dopoledne přes poznámku dovézt po 14 hodině a nedalo se zaplatit kartou.

• Komunikace nulová.návod v pdf ani po 2 urgencích

Tady nekupujte!

• Reklamační oddělení reaguje s požděně

Tento e-shop nedoporučuji z důvodů z dlouhavého doručení,na webu píší doručení do 24 hod. zboží přišlo do 6 dnů a ještě poškozené,pokud někdo nemá trpělivost a nechce se dohadovat,že zboží bylo doručené poškozené nedoporučuji nakupovat.

Koupil jsem kompresor. Dorazil s rozbitým krytem motoru a nefunkčním sáním. Sání jsem vyměnil za funkční a na rozbitý kryt jsem se .... Kde se stala chyba, kdo to rozbil, nevím. Patrně se s kompresorem kopal rohový kop.- Při představě reklamace jsem rozbitý kryt motoru skousnul. Doporučil bych asi lepší výběr distributora. Víte, cena dobrá, rychlost ne a když se zboží cestou rozbije, je to ke vzteku.

• Obchod slibuje dodání do 24hodin, což nesplnil a na objednávku jsem čekala asi týden.
    • Objednala jsem si jídelní židličku, které nejezdí kolečka, protože jsou namotované obráceně. Volala jsem do obchodu a měla zaslat foto, bohužel jsou to 4dny a nikdo se neozval, ani jsem neobdržela email, že se reklamace vyřizuje.

Rozhodně nedoporučuji. Jako doklad o zaplacení mi na krabici přilepili pouze jakýsi paragon od firmy, od které jsem vůbec nic neobjednávala.
    Objednala jsem židličku na shop24shop.cz, ale nakonec mi veškeré informace o objednávce posílala společnost Kraspol. Co jsem pročítala recenze od společnosti Kraspol, která má stejné kontakty, tak tragédie. Už bych nic neobjednala a vlastně můžu být ráda alespoň za to, co jsem obdržela. Mohlo to být horší a zboží mohlo být poškozeno ještě víc.

Reakce obchodu shop24shop.cz

Omlouváme se, někdy se stane ale velmi z řídká že dany sortiment, anebo barva tohoto modelu se vyprodá ze skladu, presto čas doručení muže se prodloužit o 2-3 dni, 98% sortimentu máme skladem, a jestli se stane že není momentálně dostupný, tak o tom informujeme zákazníka telefonicky, anebo na E-mail.
    Zboží posíláme nové, zabalené, kolečka byly funkční jen podle popisu zákazníka obráceně namontované. Nevíme jestli to se stalo přímo u výroby anebo obráceně to namontoval zákazník, řešeni - namontovat kolečka podle návodu, E-mail s fotografii jsme neobdrželi do dnes. Paragon - daňový doklad vždy je přiloženy ke zboží což potvrzuje zákazník, a není to "pouze jakýsi paragon" ale doklad potvrzující nákup zboží, který můžete založit do účetnictví. Informace o správcování objednávky jsou přeposílané s elektronického systému správcování objednávek o názvu kraspol a ne jak tvrdí zákazník od společností kraspol. Jsou to úplně dvě odlišné věci, s firmou kraspol nemá to nic společného.