• Obchod je dobrý s nákupem jsem velmi spokojena.
    • Slabina je v dodání.

Obchod doporučuji, jen si nevybírejte dopravce českou poštu, ddp je to hrůza, balík otevřený předaný úplně jinému zákazníkovi, takže jsme si vyměnovali balíky.

• ----

• NETRADIČNÍ ZBOŽÍ, KTERÉ JINDE NENAJDETE, KONKRÉTNĚ VAK S JEŽKEM SHADOW, ZBOŽÍ TOHOTO DRUHU NELZE JINDE SEHNAT...
    • NEMÁ

DOPORUČUJI PRO NETRADIČNÍ NABÍDKU ZBOŽÍ PRO DĚTI

• Velmi rychlá doba dodání, zboží bylo perfektně zabalené.

• Super komunikace
    • ---

Spokojenost

vše proběhlo jak má až na jednu věc, a to že plyšák kterého jsem objedla byl poškozený (u jedné nohy medvídka byla trhlina o velikosti cca 4cm , což je velká díra!) . nemám čas na to reklamovat zboží, takže si ho vlastnoručně zašiju.. myslím že to bylo poprvé a naposled co jsem ve vašem shopu nakoupil

• zboží, které jsem jinde nenašla
    • neskutečně rychlé dodání - v pondělí odpoledne jsem odeslala objednávku a v úterý byl balíček doma (mimo Prahu)
    • úzký sortiment

vynikající komunikace
    vynikající dodací lhůta
    zajímavé zboží

• špatný popis výrobku,u lampionku Idena nebylo zřejmé,že jsou pouze solární

asi doporučuji,ja osobně si budu zde objednávat,první nezdar s lampionky mě určitě neodradí,s reklamací problém také nebyl, ochotně mi vyšli vstříc

• Super ceny
    • Blesková doprava
    • Poštovné zdarma!!!!!!
    • NIC

Pokud hledáte E-shop s dětským zbožím, neváhejte a šup na návštěvu!!! Určitě neprohloupíte a ještě ušetříte!!!!
    Pro mě obchod na 1 s hvězdičkou!!!!!!!!!!

• Nevím o nich

• Široký záběr.
    • Zboží není příliš logicky řazeno v jednotlivých kategoriích.

• přehlednost sortimentu, snadný způsob objednání zboží, rychlé doručení

Po mé prvé objednávce jsem spokojen a budu i nadále hledat zboží na vašich stránkách

• kvalitní zboží

Doporučuji.

• je levný a spolehlivý
    • nepřehlednost stránek

dcera si zde vybrala dárek pro kamarádku

• dobré ceny, hezké zboží, nízké dopravní náklady

• slušný a přehledný shop
    • Není to ani tak slabina obchodu.Naštvalo mě dodání Českou Poštou. Obchod poslal balíček 13.1 ještě ten den jsem dostal sms od pošty ,že 14.1 budou doručovat.Dva dny jsem seděl doma na zadku a čekal( Balík doruky) aby mi nakonec pošta dovezla ten balík v pátek 16.1 v 15:50 (ja zrovna nebyl doma) a nechal mi pošťák lísteček , že balík je uložen na poště.Ta u nás bohužel zavírá v 16:00 takže jsem dostal balík až v pondělí. No hlavně že dorazil jen tu poštu už jako dopravce brát nebudu.Není to poprvé.

obchod můžu doporučit.

rychlost dodání
    cena zboží
    prostě všeobecná spokojenost

Při objednávce proběhlo vše v pořádku, dodání bylo také ihned, vše bylo super.

Když mi balíček přišel tak autíčko, které jsem objednávala dorazilo poškozené. Zkoumala jsem jetli se to nemohlo stát při přepravě a určitě nestalo. Je vidět, jak je týmu pigy shop je jedno, co zákazníkovi pošlou.

Takže jsem nespokojená, ale když jsem jim to posílala nafocené byli velmi ochotní a příjemní a to se velice cení.

Možná jen špatná náhoda.