• Nízké ceny

Dobrý obchod

• Výborná komunikácia, rýchle doručenie
    • nemá

obchod odporúčam. Pre mňa 100% spokojnosť

• rychlost dodání, přehlednost stránek,, vstřícnost ....

• Výborná komunikace mezi dodavatelem a zákazníkem, rychlost dodání, skvělé zajištění přepravy k zákazníkovi.
    • Žádné.

100% DOPORUČUJI.

• Flexibilní domluva pro termín dodání
    • Ochota pro zaslání vzorků

Velice doporučuji

• široký sortiment
    • výborná komunikace

rychlé dodání,dobré ceny, skvělá komunikace

• přehlednost, rychlost
    • při objednávce se neukáže skutečná cena dopravy v případě, že je objednané zboží dopravováno na paletě.

doporučuji, ale pozor na výši ceny za přepravu

Maximální zpokojenost. Rychlé dodání.

• výborná komunikace
    • rychlost dodání

Velká spokojenost.Rychlost dodání, přesto, že zboží nebylo skladem.Výborná komunikace,upozornění, že bude jiné balení.Všem doporučuji.

• přehlednost,velký výběr,cena

Tento obchod můžu na 100% doporučit, a to kvůli rychlému, ochotnému a příjemnému jednání. Dále kvůli nejnižší ceně. I přes podstatně větší vzdálenost než byla konkurence, kterou jsem kontaktoval, byla cena včetně dopravy nejnižší. A nakonec to byla bezproblémová doprava, která se dala domluvit přímo na čas a perfektně zabalené zboží.

• neřeším ostatní nakupující ale můžu posoudit nákup svůj. je pro mne příjemným překvapením že jsem volal do firmy v době pracovního volna a z druhé strany se ozval příjemný hlas ženy která byla ochotná,věcná a zaujatá pro věc. Mile mě to překvapilo.Skutečnost že jsem sháněl konkrétní zboží které jsem našel u více dodavatelů cena byla bezkonkurenčně nejnižší,navíc zboží přišlo bezvadně zabalené a poměrně v krátké časové lhůtě. Byl jsem celkově spokojen a už ted uvažuji o další dodávce, můžu jen doporučit Komenda

Reakce obchodu Obklady Pašek

Mockrát děkujeme za Váš komentář, velice si jej vážíme. Za Obklady Pašek - Pašková Renáta.

• Tento obchodm můžu jednoznačnwě doporučit! Skvělé ceny na mozaiky, velký výběr, ale hlavně neuvěřitelná ochota a vstřícnost ze strany majitelů a zaměstnanců obchodu. Rychlé dodání.

Perfektní

• rychlé vyřízení objednávky
    • lecinější zboží než v jiných obchodech
    • příjemné jednání, bezproblémová komunikace