Spolehlivost a velký výběr. Rychlost.

• rychlost dodání
    • málo zboží

spokojenost

spokojenost

• vynikající kvalita zboží
    • nevím o ničem

Naprosto vše v pořádku

• Bezva komunikace,a když něco není v pořádku nebo se zboží vrací tak je to ůplně bez problémů.Kvalita výrobků.
    • nevím

obchod doporučuji

• -
    • -

• Přehlednost, kvalita, dobré ceny.
    • Žádné jsem nenašla.

Doporučuji, jsem celkově spokojena - s cenou, dodací lhůtou i kvalitou zboží.

Bundu jsem si objednala v úterý odpoledne a již večer jsem obdržela zprávu, že zboží bylo předáno dopravci. Tedy druhý den jsem měla balík doma. Jen bych doporučila obchodu u nestandardních velikostí udávat rozměry. U typu bundy, který jsem si objednala mi sedí o číslo větší (rozměry jsem zjistila z jiných web. stránek). Jinak velká spokojenost jak se zbožím, na které jsem dostala slevu, tak s obchodem. Děkuji Soňa

• Přehlednost stránek,veliký výběr,kvalitní zboží,doprava zdarma.
    • Ač se mi to nikde jinde nestává,zde si musím kupovat zboží vždy o jednu velikost větší,jinak je mi to malé.Tabulka velikostí nesouhlasí.

Přehlednost stránek,veliký výběr,kvalitní zboží,doprava zdarma.

Vše v pohodě,rychlost cena komunikace na jedničku

super

zcela bezproblémový nákup, rychlá odezva I doručení

Protože jsem již oblečení od ENVY přes internet objednávala a byla jsem s kvalitou spokojená, předpokládala jsem, že toto zboží bude také parádní, bohužel nebylo. Bunda neodpovídala popisu, následně se mi z obchodu omluvili, že na webu byl vyobrazen starší model. Bunda vykazovala vzhledové nedostatky - odlupující se barva na kovovém štítku s nápisem ENVY, ošklivě obšitý zip - několik vrstev nitě, ale ne na jednom místě, takhle si bundu původně za 5 tisíc nepředstavuju. Objednaná mikina přišla s flekem na kapuci. Bohužel jsem zboží vrátila. Jinak mám ale se zbožím od ENVY dobré zkušenosti, teď jsem asi neměla štěstí na vybrané kusy.

• Zajímavé ceny, kvalitní zboží.

Nákup bez komplikací, vše v pořádku.

• Rychlost, spolehlivost
    • žádné,

doporučuji, spokojenost

Super obchod

Zboží jsem objednala na základě zkušenosti kamarádky, která nakupovala asi o měsíc dříve, takže jsem si vyzkoušela její zboží, což mi suplovalo zkoušku oblečení v obchodě.
    Bohužel lyžařské kalhoty dorazily i s kódem proti krádeži, v první chvíli jsem byla strašně naštvaná. Druhý den jsme hned vyráželi na hory do zahraničí, takže nebyl čas na reklamaci a při neodborném vyndavání tzv. pípáku jsem si nové kalhoty poškodila. . .
    Nicméně lyžařské kalhoty jsou super, i lyžařská bunda a funkční triko.

• Měla jsem strach,zda bude velikost odpovídat uvedeným vel. tabulkám-s potěšením konstatuji-odpovídá,tedy spokojenost!
    • Spokojenost i s kvalitou materiálu.

Kvalitní zboží.
    Rychlost vyřízení objednávky.