Výborná komunikace, ochota a velmi solidní jednání.

Děkujeme Vám paní Marie,
    za ohodnocení našeho e-shopu.Pomáháte i ostatním,aby se nebáli u nás v obchodě nakupovat.Paní Marie pokud se u nás v e-shopu registrujete budete mít vždy info o novinkách,akcích,slevách.Těšíme se na další nákup.
    Děkujeme
    Jarošová,shop-darky-kosmetika

• široká nabídka
    • dobré ceny
    • rychlá komunikace
    • asi žádné

Pokud chcete kvalitní produkty s nízkou cenou a rychlým dodáním, tak tento obchod je ideální.
    Určitě doporučuji každému!

Reakce obchodu BEAUTY

Děkujeme,že jste si v dnešní uspěchané době našel pro hodnocení našeho obchodu chvilku.Jsme velmi rádi a děkujeme.Neustále vylepšujeme!Chceme,aby Váš produkt byl pro Vás co nejvýhodnější,rychle vyhledatelný a nejrychleji u Vás doma.Jarošová shop-darky-kosmetika

• spolehlivost
    • perfektní komunikace

Reakce obchodu BEAUTY

Děkujeme jsme tu pro Vás......těšíme se na Vaše další nákupy.
    Jarošová Ivana -shop-darky-kosmetika.cz

• kvalitní komunikace obchodu, 100% spolehlivost
    • nemá slabiny - 100% spolehlivost

Celková spokojenost s obchdem

Reakce obchodu BEAUTY

Děkujeme a věříme,že budete i nadále spokojeně nakupovat v našem obchodě.

• spolehlivost

Reakce obchodu BEAUTY

Děkujeme jsme tu pro Vás.Snažíme se na maximum,aby jste se rádi do našeho obchodu opět vrátili.
    Váš shop-darky-kosmetika-Jarošová

• zatím nevim
    • první nakup netusim

namátkou jsem vyhledala obchod

Reakce obchodu BEAUTY

Doufáme,že nám zachováte přízeń při dalších objednávkách a my uděláme maximum pro to ,aby jste byla nejspokojenější zákazník.

• je to skvělý obchod, skvělá komunikace, vše bez problémů , fakt supr

Reakce obchodu BEAUTY

Děkujeme, za Váš čas a velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení.Děláme maximum pro naše zákazníky.
    S pozdravem shop-darky-kosmetika.cz Jarošová