• Výborná komunikace se zákazníkem
    • Ochota přijet za klientem domů
    • Co nemají skladem velice rychle objednají a dodají
    • Pomohou vyřešit technické problémy

Mají výhodné ceny
    Zakoupil jsem vše co jsem potřeboval
    S případnými reklamacemi taktéž nebyl nikdy problém.
    Doporučuji!!!

• -rychlá komunikace
    • -osobní přístup
    • -spolehlivost

Nakupuji v tomto obchodě již delší dobu, vždy vše dodáno v pořádku a v dohodnutém termínu. Bezproblémová komunikace a výborný osobní přístup ke klientům. Mohu jen doporučit.

Děkujeme za Váš názor.

• Určitě mohu doporučit rychlost, skvělé poradenství a spolehlivost při výběru zboží.

Zboží, které jsme si pořídila v tomto obchodě bylo vemli rychle vybráno, chtěla jsem si koupit onen výrobek, ale tady mi poradili a doporučili kvalitnější, výhodnější a pro mě levný, byla jsem moc spokojená.
    Určitě při další koupi půjdu opět na stranky BESTPC.cz

Reakce obchodu BESTPC.CZ

Děkujeme za pozitivní hodnocení, rádi Vám poradíme i příště.

• Na rozdil od jinych e-shopu je videt ze tady budou asi opravdu odbornici. Pokladal sem jim nekolik technicky narocnejsich dotazu pred samotnou koupi a pokazde mi bylo velmi jasne vysvetleno o co se jedna, pripadne navhnuta vhodnejsi alternativa. Rekl bych ze jejich pristup je takovy opravdu osobnejsi oproti beznemu tuctovemu SHOPU.
    • Jinde se vam totiz ani neobtezuji odepsat.
    • Rad se k nim zase vratim.

Komunikace a odbornost ukazkova.

Reakce obchodu BESTPC.CZ

Děkujeme za Vaši rezenci, jsme tu vždy pro Vás. :-)

• Velmi kvalitní podpora při výběru,
    • Když nemám čas na prostudování recencí tak to udělají za mně.

Potřeboval jsem jako dárek MP3 přehrávač pro běhání. A z tohoto popisu mi skvěle doporučili, tak si představuji obchod nemuset se start o výběr jen zadat požadavky a je hotovo.

Reakce obchodu BESTPC.CZ

Děkujeme za Váš komentář, těšíme se Vaše další objednávky.

• NIC
    • PŘEDRAŽENÉ ZBOŽÍ ; jeden příklad: LENOVO I5, AIO skoro o 12.000 (!!!) dražší než ve slušném internetovém obchodě (digiprofi např.)

Tento ochod si snad dělá z lidí srandu! Určitě neslouží zákazníkům k nákupu :-(

Reakce obchodu BESTPC.CZ

Jsme obchod, který slouží především firemním zákazníkům, protože zaměstnáváme zdravotně postižené a poskytujeme náhradní plnění. Nejsme velkoobchod takže jistě nedosahujeme jejich cen, ale rozhodně si z nikoho legraci neděláme. Zakládáme si na osobním přístupu k zákazníkům, pokud Vám jde pouze o cenu nakupte jinde. Ale i tak děkujeme za názor. S pozdravem Petr Havelka BestPC