• Jedinečnost produktů
    • Žádné jsem nenašel

Naprostá spokojenost, super krátká dodací lhůta

• Dárek navíc

• Poštové zdarma při částce nad 1000 Kč, náramek zdarma k obejdnávce, kvalita výrobků za dobré ceny
    • Možná přehlednost stránek

Super, doporučuju.

• Velmi rychlé dodání a výborná komunikace. Doporučuji.

• Toto zboží jinde nemají
    • Z doplňků výživy velmi slabý výběr

• motivační trika
    • žádný

Perfektní

Objednala jsem zboží pred Vánocemi, zvolila takovou dopravu (nejdražší), aby mi zboží dorazilo pred Vánocemi, ale bohužel stále nedorazilo!

• Rychlost vyřízení objednávky i doručení. Kvalita trička v pořádku.

• Má pěkné produkty.
    • Žádnou.

S nákupem jsem neměl žádné potíže a byl jsem plně spokojen.

• mohu nakupovat z domova a v klidu si nákup rozmyslet.

• Hlavním problémem, který mě zarazil bylo placení zboží převodem na účet. Když jsem chtěla platit, zjistila jsem, že na stránkách je chybné číslo bankovního účtu, platba převodem zkrátka nešla.Nakonec jsem musela zvolit jiný způsob platby.

Zboží dorazilo velice rychle a ve výborném stavu. Bohužel jsem objednala špatnou velikost, prodávající obratem reagoval na mou žádost o výměnu a do 3 dnů od odeslání špatného zboží jsem měla doma správné. Vřele doporučuji!!

• Potisky a zboží, které jsem jinde neviděla.
    • Přehlednost slev a akcí.

Loni jsem objednávala a zboží nedorazilo. Letos nebyl žádný problém, a tak mám s obchodem špatnou i dobrou zkušenost.

Přehledné stránky, rychlé jednání, vše v pořádku vyřízeno, dobře zabalené, příjemný nákup.

• Delka dodaci lhuty a prava ruka nevi,co dela leva.Jednou psali hotovo a jde to a za ctyri dny,ze se to vyrizuje.Tak nevim,zmatky dopilovat

Kdo nespecha,tak s dodaci lhůtou vice nez tyden v pohode

Reakce obchodu Best Bodybuilding and Fitness

děkujeme za recenzi. Rádi bychom však situaci osvětlili.
    90% objednávek odesíláme do 24h po objednání a většina je doručena následující den (Viz doba udávaná zde na Heurece). To je u zboží, kde si zákazník volí barevné varianty a tedy u zboží, které se fakticky vyrábí až po zadání objednávky, nevídaná hodnota.V tomto ohledu převyšujeme i mnoho obchodů, které mají své zboží již vyrobené skladem.

Bohužel jste nás zastihl přesně na začátku týdne, kdy jsme byli nuceni zvýšit výrobu na 500% normálního stavu kvůli předvánočnímu náporu objednávek, ale hlavně spěšné výrobě zboží na sobotní koncert Bena Cristovao. Byli jsme nuceni narychlo na tento týden najmout nové zaměstnance a s tím se bohužel pojí i zdržení (odeslání 5. pracovní den po přijetí platby) a nedokonalá komunikace u některých objednávek.

Za situaci se velmi omlouváme, ale ujišťujeme Vás, že i během Vánočního náporu, kdy vyřizujeme desítky objednávek denně, vše stíháme tak jako za běžného provozu během roku, včetně kvalitní komunikace a vyřizování objednávek do druhého dne.
    Díky za pochopení a doufám, že budeme moci příště dokázat, že vše v našem obchodě funguje tak, jak má.

Tomáš Holman, majitel

• nakoupila jsem dle synova přání
    • Nevím o nich

Rychlé potvrzení objednávky, když nebyla barva kterou jsem chtěla( doprodání během objednávky), zmenu jsem napsala do mailu a obchod hned reagoval a obratem dovyřídil objednávku.

• Originálny tovar, ktorý inde nezoženiete. Rýchle odoslanie a skvelé jednanie.

Proste top, 100% spokojnosť :)

• Cena (hlavne cena postovneho)
    • Dodacia lehota

Reakce obchodu Best Bodybuilding and Fitness

děkujeme za hodnocení. Rádi bychom však uvedli údaje, s kterými je zákazník nespokojen, na pravou míru.
    Doprava z ČR na Slovensko je již dlouhou dobu 3,7EUR, dobírka +1,85EUR, což odpovídá cca 100 a +50Kč.
    Zákazník si objednal v sobotu 24.10., zboží bylo z ČR odesláno v pondělí 26.10. a doručena na Slovensku ve čtvrtek ráno 29.10., tedy čtvrtý pracovní den po objednání, což pro mezistátní zásilku není dlouhá dodací lhůta.
    Každopádně děkujeme za nákup a jsme rádi, že je zákazník alespoň se zbožím spokojen.
    BestBBF.eu

Objednal jsem tílko. Zboží dorazilo s výrobní vadou nálepky. Odesílatel si toho musel všimnout, přesto hned nesjednal nápravu. Zboží budu reklamovat.

Reakce obchodu Best Bodybuilding and Fitness

za chybu se ještě jednou velmi omlouváme.
    Zákazník však dostal proplaceno poštovné zpět k nám a jako kompenzaci k objednávce dostal mikinu s 50% slevou. nyní je již zcela spokojen :).
    BestBBF.eu

• Široký výběr skvělých věcí a doplňků.
    • Výborná komunikace s majitelem obchodu.

Skvělý obchod, který mě opravdu velice nadchl. Vyhověli mi se všemi požadavky a majitel mi i osobně volal, doporučuji.

Reakce obchodu Best Bodybuilding and Fitness

Děkujeme za pozitivní hodnocení a těšíme se na Váš budoucí nákup :). bestBBF.eu