• Skvělý přístup k zákazníkovi
    • Trpělivě poradí, rádi vymění, pokud si (jako já) objednáte věci, které se k sobě nehodí atd.

S klidným srdcem mohu říci, že po dlouhé době mohu nějakého obchodníka vřele doporučit . Lidé v ArtLED jsou maximálně ochotní. Po pár hodinovém studiu problematiky LED osvětlení jsem si na jejich e-shopu naobjednával LED pásky a další věci k zapojení do obýváku k osobnímu vyzvednutí. A přestože jsem pro balík dorazil 10 minut před zavíračkou, pan prodejce se mnou celou zakázku trpělivě prošel, probral se mnou schéma zapojení a překreslil mi ho, aby bylo správně a povyměňoval mi polovinu objednávky tak, aby to spolu fungovalo. Nic nebyl problém, maximální vstřícnost a úsměv. Za mě palec nahoru!

• rychlost dodání zboží

• Ke své objednávce jsem psal požadavek na dodání objednávky. Ne jen, že nedorazila v požadovaných parametrech, ale ani se nikdo neobtěžoval mě kontaktovat a říci, že to jinak bohužel nejde, že to neumí nebo cokoliv. Na cenu objednávky za cca 3500Kč dost nedostatečná komunikace!!!!

Reakce obchodu ARTLED

Dobrý den, děkujeme za Vaší "recenzi". Co se týče komunikace, kontroloval jsem ji v systému a ohledně Vaší objednávky jste obdržel 3 e-maily (vždy při změně stavu objednávky) a 1x SMS. Snažíme se komunikovat se všemi stejně tak, abyste vždy měl přehled, v jakém stavu se Vaše objednávka nachází. Bohužel až nyní při kontrole jsme si všimli, že jste měl v poznámce požadavek na sletování pásku. Za to se omlouváme - poznámku jsme přehlédli. Nicméně jako evidentně komunikativní člověk stačilo, abyste napsal mail nebo zavolal a problém bychom vyřešili - ať již zasláním spojky na naše náklady, nebo zasláním nového pásku rozděleného dle Vašich požadavků. Pokud se podíváte do našich starších hodnocení, jistě si všimnete, že toto pro nás není nejmenší problém a snažíme se všem zákazníkům co nejvíce pomoci v kompletaci jejich objednávky - ať již zaříznutí profilů na míru, sletování pásků nebo přiletování přívodních kabelů atd... Bohužel jsme jen lidé a vyjímečně se stalo, že jsme Vaší poznámku k objednávce přehlédli.

Bezvadný,rychlý, chválím.

• Logicky vyřešený e-shop
    • I laik zvládne objednávku díky podpoře tak, že nic nechybí
    • Vymyslí řešení tak, aby bezvadně plnilo svůj účel.
    • Na složitější instalaci si určitě objednám montáž
    • Složitější parkování ve Veletržní - fakt jen na naložení.

Poradí, zařídí, rychle a vse funguje

Dobre zbozi za dobre ceny, rychla dodaci doba, prehledny eshop.

• Výborná komunikace, ochota vyjít vstříc zákazníkovi

Velmi solidní jednání, po telefonu pomohli, navrhli optimální řešení, napájeli kontakty a provedli seříznutí profilů do požadovaného tvaru.

• Skvělý individuální přístup.
    • Profesionalita, přehled a vstřícnost.

• cena, kvalita zboží
    • nemá

• Komplexní sortiment
    • O žádných nevím.

Velice vřelý přístup

• Perfektní komunikace a osobní přístup.

• cena - rychlost

doporucuji

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Nemají vánoční osvětlení

Kompletní servis, rychle dodání, ochota poradit.

Nemám výhrady

• kvalitní zboží

• Ochota

• rozumné ceny
    • Naprostá nespolehlivost

V prodejní době nelze na prodejně zboží vyzvednout, protože tam nikdo není. Ve výloze je upozornění, že v takovém případě máte zavolat. Takže asi absence obsluhy bude častější. Na telef. dotaz vám nabídnou zaslání, vy týden čekáte,že vám to přijde na dobírku a ono nic. Že by zavolali, to je ani nehne. Co k tomu dodat?

• Efektivita prace a pobočka v centru.

kvalitní výrobky za rozumné ceny..:-) jsem spokojen..

• vstřícnost
    • perfektní komunikace
    • velké množství zboží skladem
    • obchod mi doporučil kolega
    • o žádných nevím

Nákup zde určitě doporučuji, v ničem nebyl problém,v obchodě byl ochotný a milý personál a zboží jsem měla velmi rychle k vyzvednutí.