• Vyborna a vstricna komunikace

• Na maily nikdo nereaguje
    • telefon nikdo nezvedá
    • Komunikace nulová a zboží nikde

Jsem velice nespokojená a naštvaná. Objednávka mi byla na mail potvrzena a od té doby nic. Neodpovídají na maily. Telefon, který mají uvedený na webowých stránkách, nikdo nezvedá nebo je nedostupný. Se zbožím jsem počítala, a bohužel už se asi ani nedočkám. Jsem velice nespokojená. Obchod bych nikomu nedoporučila. Spíš bych ho někde nahlásila jako nespolehlivý.

Nereagují na mail ani na telefon.

• vstřícný a milý personál
    • Předpokládám že jen u vybraných značek dlouhý dodací lhůta

• Perfektní přístup k zákazníkům!
    • Žádné

Mohu jen všem doporučit, určíte si zase objednám!

• široký sortiment, dobré ceny, rychlá a příjemná komunikace a krátká doba dodání

• osobní přístup

• Ma i kamennou prodejnu.
    • O zadnych nevim.

Prijemny obchod.

• S paní je velmi dobrá komunikace přes telefon. Zboží co jsem hledala měla nejlevněji-díky využití tzv víkendové slevy.

• Kvalitné hračky

Už zde podruhé nakupovat nebudu....alespoň,že jsem se při nákupu zaregistrovala a mohla jsem sledovat stav mé objednávky, jinak bych se ani nedozvěděla,že asi po třech dnech byla bez udání důvodu ze strany obchodu stornována. Stačil by prostý informační e-mail!!

• Možnost při nákupu nad 999kč dopravy zdarma a jistě i další výhody, dle aktuálního sortiemntu a nabídky.Každý si tam najde to své :-)
    • Malinko zdlouhavé proklikávání jednotlivých položek zboží, asi by to chtělo trošku změnu,lepší a rychlejší přehlednost, ale jedná se drobný detail, který bude jistě do budoucna napraven ke spokojenosti zákazníků.

Byla jsem velmi spokojena, zboží, které jsem objednávala, bylo za nejnižší cenu na trhu, příjemná komunikace, navíc mi byla umožněna doprava zdarma po dohodě, a především také kvalita a rychlost doručení zboží.

• Mylná dodací lhůta

Záměrně jsem si objednala tento obchod, protože byla dodací lhůta 48 hodin. Na zboží jsem chvátala. Bylo mi odepsáno, že mohu mít dodatečnou 5% slevu, když zboží zaplatím převodem na účet. Nechápu, proč mi bylo toto nabízeno ve chvíli, kdy jsem si zboží objednala na dobírku. Nebudu posílat peníze někam, kde nemám žádnou zkušenost a navíc se nejednalo o úplně směšnou částku. Sleva 5% není zrovna cool nabídka. Myslím si, že kdyby neproběhla tato trapná nabídka a zboží mi bylo zasláno, tak bylo vše v pořádku. Obě strany mohly být spokojené. Nakonec mi bylo sděleno, že zákazníci nečtou emaily, což je možná pravda, ale v tomto případě ne.

• Nabízí zboží s dodání do 48 hod., ale ve skutečnosti není skladem a ani již nebude.

• Rychlá a výborná komunikace!!!!

• rychlost expedice / dodani
    • nabidka dodatecne slevy

Získáte zde velmi kvalitní zboží.

• Slevu 20% o vikendu.
    • Pri objednavce nabizi pouze dobirku, ale nakonec je nutne poslat platbu predem.

• -rychlost
    • -ceny
    • - řazení zboží dle značek

• sire sortimentu a povedomi personalu o tom, co prodavaji
    • Strukturu (logickou) webovych stranek

Moc prijemny.