• perfektní spolupáce, všem moho vřele doporučit..

• Nakoupil jsem tu parkrat a jsem spokojen.Bydlim vedle sidla a odberneho mista ) . s dopravou neni problem!

Proste Vpoho!

Reakce obchodu AlienMode.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv AlienMode.cz

dobrá komunikace s prodávajícím jak emailem tak i telefonicky

• PO OBĚDNÁNÍ ZBOŽÍ DORAZILO V POŘÁDKU POSLALY JINÉ
    • MODELOVÉ ČÍSLO VÝROBKU ALE PARAMETRY STEJNÉ NIKDO MĚ NA DANOU ZMĚNU NEUPOZORNIL !!! JINAK OK

• snad jen design webove presentace a dohledatelnost

super rychlost, perfektní servis

• Rozumne ceny,prijemne jednanie a prístup k zakazníkovi.
    • Nenašiel som žiadne.

Som spokojný.

• Celkově bezproblémový průběh, zboží v pořádku a funkční. Možnost sledování zásilky, což není bohužel standart u jiných e-shopů, díky.

Neobávejte se, nehrozí podvodné jednání.

Ochotni,poradi a vyjdou vstric

• Rychlé jednání.
    • Korektnost.
    • Spolehlivost.

Váš obchod mi byl doporučen mým známým.
    Určitě doporučím dál.

• S obchodem vse ok, horsi je to s ceskou postou....

• Nemohu se dovolat a vubec nevim jak je na tom moje objednavka, kt. byla v eshopu skladem.

Reakce obchodu AlienMode.cz

Vážený zákazníku,omlouváme se za nastalé technické problémy spojené s Vaší objednávkou a doufáme,že se celou záležitost již podařilo vyřešit k Vaší spokojenosti.

• Přijatelná cena, velký výběr, rychlé dodání.
    • Dodaný návod k obsluze je pro mě naprosto nepochopitelných, navíc je určen pro jiný typ zrcátka.

Zboží kvalitní,dodání rychlé, dobrá komunikace. Jedinou vadou na kráse, jsou nedostatečné české návody. Doporučuji před zakoupením absolvovat kurs technické angličtiny.

• Je seriozní a ochoten Vám poradit a hlavně i pomoc.
    • Jedině snad podrobnější návody v češtině, jinak o ničem nevím

Je seriozní a ochoten Vám poradit a hlavně i pomoc se seřízením.

• sortiment, rychlost
    • chyběl český návod k použití, stahování z internetu a tisk pro důchodce považuji za špatný vtip, zdá se mi při ceně výrobku v řádu tisíců takto šetřit nemístné

všechno v pořádku, až na ten chybějící návod

• zajímavý sortiment
    • menší rozsah sortimentu

Navzdory tomu, že jsem zvolil urychlenou dopravu (do 2 dne) za větší obnos, dorazila zásilka pozdě! Komunikace s obchodem v tomto případě mizerná a výmluvou na Českou poštu! Prodejce ovšem zvolil klasický způsob doručení "Balík do ruky" a na štítku nebylo označení "Spěšná zásilka", takže v tomto případě to byla jednoznačně chyba prodávajícího! Jinak zde nakupuji pravidelně a toto byl první problém, který jsem musel řešit.

Reakce obchodu AlienMode.cz

Vážený zákazníku,velice si vážíme vaší reakce,která přispěje ke zkvalitnění služeb ve prospěch zákazníků.To že Česká pošta nedodala Vámi objednané zboží v daném termínu tj.do druhého dne jak uvádí na svých stránkách:https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky,se velice omlouváme a věříme ,že se tyto nedostatky České pošty podaří odstranit.

• rychlý a dobrý obchod
    • nevím

dobrý obchod

• Cena, kvalita, rychlost doručení.

Velice spokojen, doporučuji.

• objednávka vyřízena obratem (již 2. den po objednání zásilka v přepravě i přes platbu převodem)
    • zajímavé položky - požadovaný akumulátor jsem našel jen u tohoto prodejce